Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.3. 2016 16:51
krize o koho jde?

V Realu se schyluje k zemětřesení. Největší hvězdy chtějí odejít!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz
Cristiano Ronaldo

Jestli je v některém z TOP evropských klubů opravdu pořádně dusno, je to bezesporu Real Madrid. „Bílý balet“ již prakticky ztratil šanci na titul ve španělské lize a výkony královského klubu zůstávají daleko za očekáváním. Teď navíc vše nasvědčuje tomu, že v létě dojde v týmu k pořádnému zemětřesení!

Trpělivost totiž nedošla jen vedení, které v zimní přestávce odstřelil neúspěšného kouče Rafaela Beníteze, ale i samotným hráčům. A to dokonce těm největším hvězdám! Jak uvedl portál goal.com, o povolení k odchodu prý požádal kapitán Sergio Ramos s útočným klenotem Cristianem Ronaldem.


Obě hvězdy se k tomuto kroku údajně odhodlaly po ligové porážce v městském derby s Atlétikem. „Oba navštívili prezidenta Florentina Péreze a požádali ho, aby je uvolnil z klubu,“ informoval španělský novinář Pipi Estrada.

Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos
Zdroj: profimedia.cz Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos


Pérez se prý okamžitě snažil vášně zkrotit a hvězdného portugalského kanonýra vyzval, aby si své un lené rozhodnutí promyslel a o možnosti odejít přemýšlel až po skončení probíhající sezony. Ramos sice před jejím startem prodloužil s „Bílým baletem“ kontrakt až do roku 2020, ovšem smlouvu chce v létě zrušit.


Za trojnásobného držitele Zlatého míče v Madridu stanovili odstupné ve výši 60 milionů eur, zájemci o Ramosovy služby by si měli připravit 20 až 25 milionů eur.


PSALI JSME:


Španělskými médii se ale nemluví jen o Ramosovi s Ronaldem, po sezoně by si mohli sbalit i další hráči. Čím dál častěji se mluví zejména o Iscovi a Jamesu Rodríguezovi, kteří berou velké platy, ale tolik nehrají. Jiný záložník Tony Kroos by se prý rád vrátil do německé bundesligy.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   18:40

   NHL News

   18:50

   Odpolední Sportovní noviny

   18:55

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

 • Nova Sport 2

  • 15:35 17:30

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   17:30

   Teleshop

   17:45

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   18:00

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   20:05

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý Program