Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

krize o koho jde?

V Realu se schyluje k zemětřesení. Největší hvězdy chtějí odejít!

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz
Cristiano Ronaldo

Jestli je v některém z TOP evropských klubů opravdu pořádně dusno, je to bezesporu Real Madrid. „Bílý balet“ již prakticky ztratil šanci na titul ve španělské lize a výkony královského klubu zůstávají daleko za očekáváním. Teď navíc vše nasvědčuje tomu, že v létě dojde v týmu k pořádnému zemětřesení!

Trpělivost totiž nedošla jen vedení, které v zimní přestávce odstřelil neúspěšného kouče Rafaela Beníteze, ale i samotným hráčům. A to dokonce těm největším hvězdám! Jak uvedl portál goal.com, o povolení k odchodu prý požádal kapitán Sergio Ramos s útočným klenotem Cristianem Ronaldem.


Obě hvězdy se k tomuto kroku údajně odhodlaly po ligové porážce v městském derby s Atlétikem. „Oba navštívili prezidenta Florentina Péreze a požádali ho, aby je uvolnil z klubu,“ informoval španělský novinář Pipi Estrada.

Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos
Zdroj: profimedia.cz Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos


Pérez se prý okamžitě snažil vášně zkrotit a hvězdného portugalského kanonýra vyzval, aby si své un lené rozhodnutí promyslel a o možnosti odejít přemýšlel až po skončení probíhající sezony. Ramos sice před jejím startem prodloužil s „Bílým baletem“ kontrakt až do roku 2020, ovšem smlouvu chce v létě zrušit.


Za trojnásobného držitele Zlatého míče v Madridu stanovili odstupné ve výši 60 milionů eur, zájemci o Ramosovy služby by si měli připravit 20 až 25 milionů eur.


PSALI JSME:


Španělskými médii se ale nemluví jen o Ramosovi s Ronaldem, po sezoně by si mohli sbalit i další hráči. Čím dál častěji se mluví zejména o Iscovi a Jamesu Rodríguezovi, kteří berou velké platy, ale tolik nehrají. Jiný záložník Tony Kroos by se prý rád vrátil do německé bundesligy.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program