s jehlou v ruce

Velká proměna biatlonistky Koukalové: Místo sportu se našla jako tatérka!

Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 19. 6. 2020
Téma:

Gabriela Koukalová se proslavila jako fenomenální biatlonistka, která u toho navíc dobře vypadala. Během kariéry posbírala mnoho úspěchů, včetně dvou zlat z mistrovství světa či dvou stříbrných medailí z olympijských her. Sportovní kariéra je však pro Koukalovou minulost, nyní se z ní stává tatérka.

Velký podíl na dnešní popularitě bitalonu v Česku má bezesporu Gabriela Koukalová. Ta na sebe poutala pozornost skvělými výkony (dvě stříbra z OH, dvě zlaté, dvě stříbrné a dvě broznové medaile z MS a jeden velký křišťálový glóbus za celkové vítězství ve Světovém poháru), ale také svým vzhledem, jelikož před závodem se nezapomínala ještě nalíčit.


V roce 2017 byla na vrcholu. V 27 letech patřila do nejužší světové špičky, národ ji miloval, jenže přišly zdravotní komplikace. Kvůli přetíženým achillovkám a lýtkům si dala od biatlonu pauzu, která se postupně protahovala, až v roce 2019 oznámila definitivní konec kariéry.V současné době tak je lidem na očích hlavně díky sociálním sítím, kam pravidelně přidává příspěvky ze svého života. Jednou se svěřila s tím, že jí na dálnici "došla šťáva", jindy své fanoušky prostě jen pozdraví.

Nyní se z krásné biatlonistky stává tatérka. Před měsícem přidala na svůj instagram příspěvek, jak si novou dovednost trénuje pouze na ovoci, ve čtvrtek už si zkoušela tetování na vlastní ruce.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   14:55 16:55
   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

Celý program