Zajímavá dvojice

Velká láska! Dcera šampiona Kordy se pochlubila hokejistou z NHL

Golfistka Nelly Kordová s přítelem
Zdroj: Instagram/ Profimedia/ kolážtn.cz
Golfistka Nelly Kordová s přítelem
Téma:

Americká golfistka Nelly Kordová se nedávno pochlubila svým novým přítelem a není to jen tak ledajaký kluk, randí totiž s hokejistou NHL Andreasem Athanasiousem, který hají dres Detroit Red Wings.

Dcera slavného českého tenisty a grandslamového vítěze Petra Kordy se pochlubila společnou fotkou z exotické dovolené, kterou obě hrdličky společně trávily už v létě. Zároveň však fotografií prolomila ledy ohledně jejich vztahu. Ostatně i sám hokejista postnul na svůj Instagram fotku se svoji půvabnou přítelkyní, kde oba slaví Den díkuvzdání.
 

Jak Kordová, tak i kanadský centr Athanasiou jsou navíc ve sportech úspěšní. Jednadvacetiletá golfistka rozhodně nezapře sportovní geny po svém tatínkovi a letošní sezonu na okruhu LPGA ukončila na pátém místě a získala přitom dva tituly. Ten poslední na začátku listopadu v Tchaj-wanském Taipeii, kde obhájila své loňské vítězství. Za své dva roky v elitní ženské sérii si americká hráčka s českými kořeny vydělala v přepočtu přes 73 milionů korun. Úspěšná je ostatně i její sestra Jessica, které patří v golfové LPGA 22. místo.
 

Pozadu však není ani její exotický přítel, který je sice narozený v Kanadě, ale jinak má řecké a jihoamerické kořeny. Pětadvacetiletý hokejista kroutí v NHL svoji pátou sezonu a momentálně mu běží smlouva, která mu vydělá téměř 140 milionů korun. Jeho Detroitu se však příliš nedaří a ve Východní konferenci se Red Wings krčí na posledním místě.

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Florbal: SPV - TPS

   16:00 18:00
   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

   21:20

   Filip Řeháček - Andalusie

   21:35

   Off-road Maraton (2)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   16:55 18:55
   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

   00:35

   UFC Reloaded (62)

   01:35

   NBA: Miami Heat - Boston Celtis

Celý program