Zajímavá dvojice

Velká láska! Dcera šampiona Kordy se pochlubila hokejistou z NHL

Golfistka Nelly Kordová s přítelem
Zdroj: Instagram/ Profimedia/ kolážtn.cz
Golfistka Nelly Kordová s přítelem
Téma:

Americká golfistka Nelly Kordová se nedávno pochlubila svým novým přítelem a není to jen tak ledajaký kluk, randí totiž s hokejistou NHL Andreasem Athanasiousem, který hají dres Detroit Red Wings.

Dcera slavného českého tenisty a grandslamového vítěze Petra Kordy se pochlubila společnou fotkou z exotické dovolené, kterou obě hrdličky společně trávily už v létě. Zároveň však fotografií prolomila ledy ohledně jejich vztahu. Ostatně i sám hokejista postnul na svůj Instagram fotku se svoji půvabnou přítelkyní, kde oba slaví Den díkuvzdání.
 

Jak Kordová, tak i kanadský centr Athanasiou jsou navíc ve sportech úspěšní. Jednadvacetiletá golfistka rozhodně nezapře sportovní geny po svém tatínkovi a letošní sezonu na okruhu LPGA ukončila na pátém místě a získala přitom dva tituly. Ten poslední na začátku listopadu v Tchaj-wanském Taipeii, kde obhájila své loňské vítězství. Za své dva roky v elitní ženské sérii si americká hráčka s českými kořeny vydělala v přepočtu přes 73 milionů korun. Úspěšná je ostatně i její sestra Jessica, které patří v golfové LPGA 22. místo.
 

Pozadu však není ani její exotický přítel, který je sice narozený v Kanadě, ale jinak má řecké a jihoamerické kořeny. Pětadvacetiletý hokejista kroutí v NHL svoji pátou sezonu a momentálně mu běží smlouva, která mu vydělá téměř 140 milionů korun. Jeho Detroitu se však příliš nedaří a ve Východní konferenci se Red Wings krčí na posledním místě.

mao TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Michelin Virtual British Grand Prix

   02:30 04:15
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

   14:25

   Element (414)

 • Nova Sport 2

  • UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   01:40 03:45
   09:00

   Premier League Darts 2019

   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

   12:20

   UFC Reloaded (30)

Celý program