Zajímavá dvojice

Velká láska! Dcera šampiona Kordy se pochlubila hokejistou z NHL

Golfistka Nelly Kordová s přítelem
Zdroj: Instagram/ Profimedia/ kolážtn.cz
Golfistka Nelly Kordová s přítelem

Americká golfistka Nelly Kordová se nedávno pochlubila svým novým přítelem a není to jen tak ledajaký kluk, randí totiž s hokejistou NHL Andreasem Athanasiousem, který hají dres Detroit Red Wings.

Dcera slavného českého tenisty a grandslamového vítěze Petra Kordy se pochlubila společnou fotkou z exotické dovolené, kterou obě hrdličky společně trávily už v létě. Zároveň však fotografií prolomila ledy ohledně jejich vztahu. Ostatně i sám hokejista postnul na svůj Instagram fotku se svoji půvabnou přítelkyní, kde oba slaví Den díkuvzdání.
 

Jak Kordová, tak i kanadský centr Athanasiou jsou navíc ve sportech úspěšní. Jednadvacetiletá golfistka rozhodně nezapře sportovní geny po svém tatínkovi a letošní sezonu na okruhu LPGA ukončila na pátém místě a získala přitom dva tituly. Ten poslední na začátku listopadu v Tchaj-wanském Taipeii, kde obhájila své loňské vítězství. Za své dva roky v elitní ženské sérii si americká hráčka s českými kořeny vydělala v přepočtu přes 73 milionů korun. Úspěšná je ostatně i její sestra Jessica, které patří v golfové LPGA 22. místo.
 

Pozadu však není ani její exotický přítel, který je sice narozený v Kanadě, ale jinak má řecké a jihoamerické kořeny. Pětadvacetiletý hokejista kroutí v NHL svoji pátou sezonu a momentálně mu běží smlouva, která mu vydělá téměř 140 milionů korun. Jeho Detroitu se však příliš nedaří a ve Východní konferenci se Red Wings krčí na posledním místě.

mao TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:45

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Boston Bruins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   NBA – akce měsíce

   11:15

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Telekom Baskets Bonn

 • Nova Sport 2

  • 01:00 01:50

   Magazín Evropské ligy (6)

   01:50

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

   03:35

   NHL: Colorado Avalanche - Philadelphia Flyers

   09:00

   Basketbal: Peristeri winmasters - Gaziantep

   10:45

   NBA – akce měsíce

   11:00

   Házená: HC Erlangen - SC DHfK Leipzig

Celý Program