Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

video+fotky oslavy titulu

Velká euforie i narážky na Spartu. Takhle slaví mistři z Plzně!

Zdroj: TV Nova

Dokázali to! Plzeňští fotbalisté dotáhli skvěle rozehranou sezonu do zdárného konce a už tři kola před koncem ligy se mohou radovat z obhajoby titulu! To se Viktoriánům ještě nikdy nepovedlo, není tedy divu, že hned po skončení zápasu s Baníkem (2:0) ponořili do mistrovských oslav.

Všechno vypuklo už na hřišti. Zatímco poražení hosté se museli po závěrečném hvizdu sudího začít smiřovat s tím, že po dlouhých 50 letech opouští první ligu, tak Viktoriáni propadli euforii. A není se co divit. Obhájit titul, to není zrovna jednoduchý úkol. A Plzni se to povedlo vůbec poprvé v historii.Na hrací plochu se začali hrnou nadšení fanoušci z tribun, kteří si chtěli vychutnat oslavy se svými hrdiny. Nechyběly pochopitelně ani oblíbené chorály a také světlice. Hráči včetně kouče Karla Krejčího postupně přicházeli na připravené pódium, kde si mohli naplno užívat! Kromě ovací si vychutnávali i nezbytné šampaňské.


115

GALERIE: Plzeň slaví obhajobu ligového titulu

Zdroj: ČTK

Plzeň slaví obhajobu titulu - 1

Hodnocení:


Tím ale oslavy ani zdaleka neskončily. Z hřiště se totiž rozjuchaní Viktoriáni přesunuli na balkón, pod kterým na ně čekali natěšení fanoušci. "Pivo, vodka, becherovka, Pavel Fořt," spustili příznivci, na které navázali samotní fotbalisté.Všechny pokřiky se ale netýkaly jen mistrovských oslav... "Děcka, tak pojďme na to... Sparta zajebaná je, Sparta zajebaná je," rozpíval dav i své spoluhráče jeden z plzeňských fotbalistů. Tohle si mohli Viktoriáni odpustit...

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:45

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   16:45

   Moto GP - VC Francie (závod Moto3)

   17:40

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   18:50

   NHL News

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

 • Nova Sport 2

  • 16:20 16:50

   Czech rally 2019 (2)

   16:50

   RunTour – Brno

   17:00

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   19:00

   UFC Now (16)

   19:50

   NBA – akce měsíce

   20:00

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

Celý Program