Publikováno 24. 6. 2018
video povedené angažmá

Velká Dočkalova paráda! Jeho dva krásné góly přispěly k vítězství

Alex Bedoya, Warren Creavalle a Bořek Dočkal

Bořek Dočkal si angažmá v zámořské Major League Soccer užívá plnými doušky. V utkání Philadelphie s Vancouverem sám zařídil dva góly a nakonec se svými spoluhráči radoval z impozantního vítězství 4:0.

Dočkalovi v první půli svědčilo zařazení na pravý kraj zálohy, odkud zakládal spoustu nebezpečných akcí. Sám se pak ve 22. minutě ve velkém vápně uvolnil a levačkou zařídil svému týmu vedení.

Další parádu si Dočka schoval na 71. minutu, kdy se na hraně velkého vápna zbavil tří protihráčů a další povedenou střelou zvýšil na 2:0.

Philadelphia ještě dvěma dalšími góly z penalt navýšila výsledek na konečných 4:0.

Bořek Dočkal zaznamenal doposud v 15 odehraných zápasech za Philadelphii Union 5 gólů a 6 nahrávek a je nejproduktivnějším hráčem týmu. Philadelphia se vítězstvím nad Vancouverem dostala na příčky, znamenající play off.

• 13:00 15:20

UFC 236: Holloway vs. Poirier 2