NHL Jde o statisíce

Vegas a Stanley Cup? Češi na to sázeli a toto je maximální výhra!

Vegas Golden Knights
Zdroj: Profimedia

Hokejisté Vegas nepřestávají udivovat hokejovou veřejnost. Tým, který byl před sezonou složen z hráčů, které ostatní týmy prakticky nechtěly, hraje výborně. Ve finále Západní konference vede 2:1 na zápasy a je tak stále blíže celkovému finále NHL. Čeští sázkaři nováčkovi z města hříchu před sezonou nevěřili. Někdo ale přeci jen ano, a pokud Golden Knights získají Stanley Cup, tipéři mohou vyhrát až statisíce korun.

Vegas vyhrálo Pacifickou divizi a v Západní konferenci skončilo celkově třetí. Zdůrazněme, že jde o jeho první sezonu v NHL. V prvním kole play off přejeli Golden Knights Los Angeles 4:0 a následně vyřadili i San Jose. V této sérii jen dvakrát klopýtli, ale i tak slavili postup do finále konference, ve kterém vedou 2:1 na zápasy nad Winnipegem.

 

 

Tým z města hříchu byl opravdu odepisovaný. Proto asi jen málokoho napadlo, že by si vsadil na to, že Vegas vyhraje Stanley Cup. Teď k němu ale nemá nováček soutěže daleko. "Ve vítězství Vegas ve Stanley Cupu u nás před startem ročníku moc sázkařů nevěřilo. Během celé sezony jsme na tuto variantu přijali asi 550 tiketů. Počáteční kurs k 8. září 2017 začínal na 130:1 a nejvyšší vklad při tomto kursu činil 1000 korun. To znamená, že klientovi bychom vypláceli 130 tisíc korun," uvedl pro Nova Sport tiskový mluvčí sázkové kanceláře Fortuna Petr Šrain.

 

Pokud by Vegas dotáhli zlatou pohádku do vítězného konce, některé sázkovky v zahraničí by podle svých slov zkrachovaly. To by se sice Fortuny úplně netýkalo, ale i tak by musela vyplatit tučnou sumu. "S ohledem na to, že řada sázkařů si tiket podala při vysokých kursech (ještě v říjnu byl kurs 50:1 a v lednu 20:1), by pro nás výplata výher na Vegas byla z možných variant nejcitelnější. Celkem ale mluvíme o jednotkách milionů, což pro Fortunu nepředstavuje žádný problém," pokračoval Šrain.

 

Krachu se tedy Fortuna nebojí. "Rozhodně tedy nemůžeme mluvit o tom, že by nás případná překvapivá výhra Golden Knights nějak zasáhla," uvedl Šrain. "V poslední čtyřce už každopádně tým Vegas má opravdu solidní šanci. Kurs na jejich celkovou výhru je aktuálně 2,9:1, tedy pouze o jednu desetinu vyšší, než na hlavního favorita Washington," dodal.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: San Jose Sharks - St. Louis Blues

   23:45

   Běhej lesy – Lednice

   00:00

   Ragby: Exeter Chiefs - Northampton Saints

   01:45

   NHL News

   02:05

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:05

   Fotbal: Orlando City SC - FC Cincinnati

   23:05

   RunTour – Brno

   23:15

   Fotbal: New York Red Bulls - Atlanta United FC

   01:05

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   01:15

   UFC Now (16)

   02:05

   Barcelona Spartan Race

Celý Program