CARABAO CUp

Ve šlágru Liverpoolu s Arsenalem padlo DESET gólů, rozhodly penalty!

Divock Origi dvěma góly poslal Liverpool do čtvrtfinále

Osmifinále Anglického fotbalového poháru nabídlo neuvěřitelnou přestřelku. Zápas mezi Liverpoolem a Arsenalem nabídl deset gólů a z divočiny vyšli lépe Reds, kteří vyhráli 6:5 po penaltách.

Do vedení se už v šesté minutě dostali domácí díky vlastnímu gólu Mustafiho, Arsenal ale pak třemi góly během 17 minut utkání otočili. Do šaten se šlo pouze za jednobrankového rozdílu. V závěru první půle proměnil penaltu Milner.

Z kraje druhého poločasu to byl pořádný gólostroj. Během osmi minut viděli fanoušci na Anfieldu tři góly a Reds se podařilo vyrovnat na 4:4. V 70. minutě vrátil vedení Arsenalu Willock a aby toho nebylo málo, v nastavení vyrovnal svým druhým gólem Origi.

Rozhodnout tak musely pokutové kopy, ve kterých jako jediný selhal Daniel Ceballos. Liverpool tak po napínavém souboji postupuje do čtvrtfinále.

Sestřih zápasu Liverpool vs. Arsenal:

Druhý zápas byl na góly o hodně skromnější. Chelsea na svém stadionu přivítala Manchester United a ani zde diváci na gól nečekali dlouho. James se vřítil do vápna, po kontaktu upadl a nabídnutou penaltu proměnil Rashford.

V 61. minutě rozjásal domácí dalekonosnou střelou k tyči Batshuayi, o postupu United ale čtvrt hodiny před koncem rozhodl fantastickou ranou z přímého kopu Marcus Rashford.