Fortuna liga

VAR neuznal Zlínu jeden gól. Ševci ale stejně Teplice porazili

Fotbalisté Zlína se radují z gólu

Ve Zlíně se rozehrálo páté kolo Fortuna liga. Fastav hostil na svém stadionu Teplice. Utkání nakonec skončilo výhrou domácích 1:0. Jedinou branku vstřelil střídající Janetzký. Nicméně domácí mohli vyhrát větším rozdílem. Dali také další branku, ta však byla po přezkoumání u videa kvůli těsnému ofsajdu odvolána.

Svěřenci Josefa Csaplára se dočkali druhé výhry v sezoně. Tu obstaral až tři minuty před koncem střídající útočník Janetzký.

Nicméně mnohem větší povyk způsobila situace z 55. minuty. To si Poznar naběhl na přihrávku Džafiče a utekl obraně Teplic. Také se mu podařilo překonat brankáře Grigara. Ale za pár sekund měl po radosti.

Hlavní rozhodčí Ondřej Ginzel na pokyn videorozhodčí branku neuznal, protože stál Poznar v době přihrávky těsně za obráncem.

Zlínští ale nemuseli VAR proklínat, protože Janetzký v 87. minutě skóroval.