VanVleet nastřílel přes 50 bodů! Utah se vrátil na vítěznou vlnu

Basketbalista Toronta Fred VanVleet
Skok Aleš
Aleš Skok
3.2. 2021 7:50

Basketbalisté Utahu jsou zpátky na vítězné vlně. V dalším zápase NBA tentokrát porazili nepříjemný Detroit a stále jsou v čele celé NBA. Naopak i nadále se trápí Washington, který je po porážce od Portlandu stále poslední. One man show si připravil Fred VanVleet, který pomohl Torontu k vítězství 54 body!

Utah chtěl napravit poslední porážku od Denveru a s Detroitem se mu to zadařilo. Domácí byli ve vedení naprosto celý zápas a Pistons si se svým soupeřem nevěděli rady. Třetí čtvrtina sice patřila jim, ale Jazz nakonec zvítězili i díky 32 bodům Donovana Mitchella 117:105.

Neskutečný zápas odehrál Fred VanVleet, který v dresu Toronta pomohl k porážce Orlanda 54 body! Jeho tým nakonec uspěl v poměru 123:108 a Raptors jsou tak pouze jednu příčku od play-off.

Zajímavý a vyrovnaný zápas se čekal mezi Brooklynem Nets Los Angeles Clippers. A to se také potvrdilo. Hosté vedli celý první poločas. A to chvílemi až o 12 bodů. Jenže Nets ve druhém poločase zapnuli a nakonec vyhráli 124:120. Hlavními hvězdami byli domácí Kyrie Irving, který nasbíral 39 bodů a hostující Kawhi Leonard s 31 body. Opět o sobě dal vědět i hvězdný James Harden, který zaznamenal triple-double.

Naopak dál se trápí bývalý klub Tomáše Satoranského Washington. Po porážce od Portlandu 121:132 je i nadále poslední.

Vybrané zápasy NBA můžete sledovat živě na stanicích Nova Sport a Voyo!

Noční výsledky NBA:

Orlando Magic - Toronto Raptors 108:123 (31:33, 29:31, 22:32, 26:27)

Brooklyn Nets - Los Angeles Clippers 124:120 (24:32, 33:26, 31:32, 36:30)

Indiana Pacers - Memphis Grizzlies 134:116 (37:27, 34:23, 33:35, 30:31)

Washington Wizards - Portland Trail Blazers 121:132 (23:40, 40:35, 27:31, 31:26)

Golden State Warriors - Boston Celtics 107:111 (35:24, 17:28, 33:34, 22:25)

Utah Jazz - Detroit Pistons 117:105 (33:22, 36:24, 25:31, 23:28)