Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.12. 2016 09:54
video za trest

Nedaří se, Vánoce Arsenal neslaví, zavelel Čech. Děti ale neošidili

Vánoce v Arsenalu
Zdroj: Profimedia

Letošní Vánoce u fotbalistů londýnského Arsenalu poznamenají poslední nelichotivé výsledky. Po dvou porážkách se naštvali hlavně zkušení hráči v čele s Petrem Čechem a zatrhli tradiční předvánoční akci.

Arsenalu to před Vánocemi nešlo. Prohrál důležitá utkání s Evertonem a Manchesterem City a to se odrazilo na náladě některých hráčů.
 

Ti totiž nemají ani nejmenší chuť na nějaké slavení nadcházejících Vánoc v rámci kabiny. Došlo to dokonce tak daleko, že na popud zkušených Petra Čecha a Laurenta Koscielnyho byl zrušen i tradiční maškarní předvánoční večírek.
 

Kdo ale špatnou náladu Gunners před Vánocemi vůbec nepoznal, byly děti. Na ty totiž fotbalisté v červeno-bílých dresech nezapomněli.  Potěšit je přišla trojice Iwobi, Giroud a Sánchez a nechyběl dokonce ani Petr Čech.

 

„Konalo se to v našem tréninkovém centru. Pro děti tam byla spousta soutěží a my jsme jim byli k dispozici. Mohli se s námi fotit, nechat si cokoliv podepsat,“ přiblížill Čech. „Mužstvo bylo rozděleno na dvě části, druhá šla za dětmi do nemocnice. Bylo moc příjemné vyčarovat jim úsměv ve tváři pár dní před Vánocemi,“ dodal.

 Ten oslaví Vánoce v kruhu rodinném. „Tradici českých Vánoc dodržujeme po celou dobu, co jsme v Anglii. Letos sice nebudeme mít typického českého kapra, ale dáme si jinou rybu. Budou i řízky, salát, čočka, polévka s játrovými knedlíčky a samozřejmě cukroví,“ prozradil Petr pro své oficiální internetové stránky.

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 14:40

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   14:40

   Element (385)

   14:55

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   16:35

   Natural Track Luge - World Cup Final (Umhausen)

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Off-road Maraton (1)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 15:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

   16:10

   Teleshop

   16:25

   Ligue 1 Preview (33)

   16:55

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

Celý Program