Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 15.9. 2017 10:43
video ještě to nekončí

"Tak mi ji napal," provokoval Novotný Řepku! Takhle to dopadlo

Zdroj: TV Nova

Je to týden, co bývalý fotbalista Tomáš Řepka vyhlásil válku bulvárnímu novináři Pavlu Novotnému. Vše začalo tím, že se měl Novotný podle Řepky dál navážet do Kateřiny Kristelové, která je partnerkou druhého jmenovaného. Celá věc měla pokračování a byla u toho i redakce pořadu Prásk!

Pavel Novotný se rozhodl, že si vše pojede vyřídit za Tomášem Řepkou osobně. Vzal si na sebe provokativně slávistický dres a za bývalým Sparťanem vyjel v doprovodu štábu redakce Prásk! "Já jdu zbaběle zvonit na Tomáše Řepku," říká na začátku "válečného pokračování" Novotný. Ten tím narážel na to, že Řepka o něm měl říkat, že když se potkali na společné schůzce, ze které prý bulvární novinář zbaběle ujel.

 


"Tomáši, Tomáš haló. Tomáši, já jsem sem přijel konfrontovat," řval Novotný pod okny Řepkova bytu, respektive bytu Kateřiny Kristelové, kde má Řepka momentálně bydlet. "Tomáš před tím spal tři měsíce u kamaráda v hospodě, chudák. Teď už čtvrtým měsícem žije tady u Katky," vyprávěl Novotný, na jehož reakce u domu Řepka nijak nereagoval a při pokusu o telefonát mu zavěsil.

 

 

Tomáš Řepka se měl ostře navážet také do manželky i matky Novotného. Ten však navrhl smír. Co tedy udělat proto, aby byl klid zbraní? "Jediné, co já požaduji je, že se veřejně omluví chlapsky mojí ženě. On ale přes prostředníka uvedl, že se omlouvat nebude, tak jsme ve válce dál," smál se Novotný. "Vím, že se bez té Katky oběsí. On je opravdu v tíživé životní situaci," dodal Řepka.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   12:55

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

   13:25

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: EA Guingamp - Olympique Marseille

   10:45

   Ligue 1 Preview (33)

   11:15

   Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

   12:55

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   14:55

   Fotbal: Toulouse FC - Lille OSC

   16:55

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

Celý Program