NHL Řeší to policie

Válka mezi partnerkami spoluhráčů z NHL: Jedna druhé přála smrt!

Erik Karlsson a Mike Hoffman
Zdroj: Profimedia/Instagram
Erik Karlsson (a manželka Melinda) a Mike Hoffman (a přítelkyně Monika)

V kabině hokejové Ottawy nepanuje dobrá nálada. Jde o konflikt mezi spoluhráči, kteří ho vlastně mezi sebou ani nevyvolali. Tedy alespoň ne napřímo. Jde o válku mezi manželkou kapitána Erika Karlssona a přítelkyní Mikea Hoffmana. Druhá tu první měla doslova šikanovat a vzkázat jí, ať zemře. Věcí už se zabývá policie.

Je to velmi těžký rok pro jednoho z nejlepších obránců planety. Švéd Erik Karlsson se ještě nevzpamatoval z toho, že jeho manželka měsíc před porodem potratila a už řeší další problém.

 

 

I tentokrát jde o hokejistovu ženu. Ta se stala obětí kybešikany a odporných útoků na sociální síti. Karlssonová z toho všeho viní přítelkyni Mikea Hoffmana, což je spoluhráč Erika Karlssona. "Monika Caryková několikrát vyslovila přání, aby naše nenarozené dítě zemřelo. Přála mi smrt, a mému manželovi zase to, aby se někdo postaral o jeho nohy. Aby mu ukončil kariéru," uvedla Melinda Karlssonová pro TSN.

 

Obviněný pár se však brání. Prý se za něj jen někdo vydává. "Procházejí těžkým obdobím a chceme vypátrat, kdo za tím stojí. Na sto padesát procent s tím nemáme nic společného. Nemáme co skrývat. Jsme připraveni jakýmkoli způsobem spolupracovat při vyšetřování. Aby se přišlo na to, kdo za tím stojí. Abychom dokázali, že to nejsme my," uvedl do prohlášení Hoffman s jeho přítelkyní Monikou.

 

Melinda Karlssonová už se obrátila i na policii a požádala o ochranu před Carykovou. Kauza neunikla pochopitelně ani vedení Senators, které uvedlo, že podnikne kroky, kterou povedou k objasnění případu a k ochraně obou rodin.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program