Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

box velká slova

Odveta s Mayweatherem? Porazil bych ho, prohlásil McGregor

McGregor a Mayweather mají za sebou vážení
Zdroj: Profimedia

Conor McGregor nešetří sebevědomými prohlášeními ani poté, co jej v ringu porazil Floyd Mayweather. Irský zápasník MMA to znovu potvrdil na setkání s fanoušky.

Duel mezi americkým boxerem Floydem Mayweatherem a rodákem z Dublinu Conorem McGregorem, který je ale "doma" v oktagonu, skončil očekávaným vítězstvím Američana, byť McGregor poměrně dlouho vzdoroval.
 

Mayweather si tak připsal jubilejní padesáté vítězství v profesionálním ringu, další už ale nepřidá. Po utkání v Las Vegas totiž potvrdil konec kariéry.
 

To je ale McGregorovi líto. Sám by se totiž cítil na odvetu. A to do té míry, že by si věřil na vítězství. Alespoň to tvrdil svým fanouškům na setkání ve skotském Glasgow.
 

McGregor dokonce před svými příznivci prohlásil, že by šlo o nejlehčí zápas jeho kariéry. Jestli by se odveta Conorovi povedla, však těžko budeme moci posoudit, protože Floyd se k ní nemá.
 

Reálnější je tak návrat McGregora do klece. A fanoušci by se ho možná mohli dočkat ještě letos. Prý je totiž možnost, že bude bojovat ještě v tomto kalendářním roce. Sám nyní čeká na nabídky, a když přišla řeč na soupeře, zmínil třeba i Rusa Khabiba Nurmagomedova. Za dosud neporaženým zápasníkem, který se pyšní bilancí 24:0, by prý dokonce jel až do jeho vlasti.

msl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program