video šest krásných gólů

V NHL byla česká noc: Jágr není sobec, nahrával do prázdné brány!

Jaromír Jágr a jeho spoluhráči z útoku
Zdroj: NHL media
Jaromír Jágr a jeho spoluhráči z útoku
Téma:

Mohl dát svůj další gól a rozšířit tak báječné statistiky. Jaromíru Jágrovi už se otevírala prázdná brána. Ale ikona s číslem 68 ještě nesobecky nahrála spoluhráči.


Jonathan Huberdeau tak po Jágrově asistenci pečetil vítězství Floridy v Bostonu na 4:1. Panthers tak získali další dva důležité body v dostizích o play off.
 


Ale nejen Jágr byl v noci na pátek v zámořské NHL vidět. Nádhernou trefou zaujal třeba Jakub Nakládal z Calgary. Rána od modré do šibenice po parádním kontru sice na prohře Flames nic nezměnila, ale český bek si opět řekl o pozornost.
 

 
Radost z gólu měl i Radko Gudas, který opět zvýšil šance Philadelphie na prodloužení sezony ve vyřazovacích bojích. Jeho rána od modré čáry přispěla k vítězství 4:2 v Coloradu a také pomohla Jakubovi Voráčkovi navýšit počet nahrávek na 40.
 


Petr Mrázek z Detroitu asi nepoděkuje Tomášovi Plekancovi. Red Wings vedli doma už 4:0, když v poslední třetině centr Canadiens korigoval skóre. Mrázek přišel o čisté konto a nakonec se ještě bál o vítězství, protože hosté dokázali dát další dva góly a zdramatizovali zápas na konečných 4:3.
 


Ve Phoenixu se hrál zápas jako z české extraligy. Aleš Hemský nejdřív vyrovnával nádherným blafákem na 1:1 a pak přišly chvilky Martina Hanzala.
 


Urostlý cent díky skvělé práci před brankou znovu vrátil Arizoně vedení a zaznamenal už svůj 100. Gól v NHL. V poslední třetině pak Hanzal ještě jednu trefu přidal a stanovil konečný výsledek 3:1.
 

 

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program