nova sport noc v nba

Když už více času není... Henson v poslední chvíli rozveselil Bucks!

Milwaukee Bucks
Zdroj: ČTK

Už to vypadalo, že v Milwaukee se půjde do prodloužení, když se o rozuzlení dramatického střetnutí proti Brooklynu postaral John Henson. Radost měli i v Sacramentu, kde domácí zvládli první zápas v nové aréně vítězně.

Basketbalisté Milwaukee si připsali první výhru v nové sezóně NBA. Na vlastní palubovce porazili Brooklyn 110:108 a plnému bodovému zisku vděčí Johnu Hensonovi.

Ten nic nevzdal, v závěrečném náporu ještě sáhl z posledních sil k doskoku a to se vyplatilo. Spolu se sirénou totiž zavěsil a zařídil svému týmu výhru. Radost Hensona i jeho spoluhráčů pak neznala mezí.

Bez porážky stále soutěží prochází obhájce titulu z Clevelandu. Třetí výhru v řadě získali Cavaliers nad Orlandem. Stejnou bilanci má i San Antonio, které si tentokrát poradilo s New Orleans. Pelicans naopak na první vítězství stále čekají.

Výsledky: Philadelphia - Atlanta - 72:104, Charlotte - Boston - 98:104, New York Knicks - Memphis - 111:104, Cleveland - Orlando - 105:99, Chicago - Indiana - 118:101, Milwaukee - Brooklyn - 110:108, San Antonio - New Orleans - 98:79, Denver - Portland - 113:115 po prodloužení, Sacramento - Minnesota - 106:103