fotbalový inspektor

V Horní Lhotě šel na dračku kabanos, domácí prohráli s Jestřabím 1:4

27.9. 2020 19:58

Souboj momentálně prvního týmu s šestým nabídlo sobotní fotbalové odpoledne na pažitu v Horní Lhotě na Zlínsku. Domácí mančaft se postavil týmu z Jestřabí, které má v IV. B třídě skvěle našlápnuto na postup. A náš Fotbalový inspektor byl u toho.

Plánované utkání Horní Lhoty s Jestřabím lehce narušil déšť, ale hřiště naštěstí zůstalo hratelné, a tak stačilo jen znova nalajnovat a mohlo se hrát.

Stálým problémem místního hřiště je pak potok kousek od autové čáry. "Kupodivu těch míčů zničených zas tolik nemíváme. Spíš nám uplavou do sousední vesnice," prozradil nevýhodu vesnického hřiště předseda klubu Rostislav Polách.

Hosté z Jestřabí přijeli jako lídr tabulky, ale jako první skórovali domácí. Radost domácím fanouškům dlouho nevydržela, hosté ještě před přestávkou otočili skóre na 2:1 a v druhé půli přidali další dvě branky, takže domácí padli 1:4.

Domácí příznivci se alespoň mohli zahřát čajem a pochutnat si na uzeném kabanosu. Pro fanoušky fotbalu ho bylo přichystáno celých 25 kilogramů a šel na dračku.