Hokej u konzole

V esportové lize o 150 tisíc budou zastoupeny všechny extraligové kluby

EHL se vrací s druhou sezonou
Zdroj: esporthokej.cz
Téma:

Druhý ročník české esportové ligy ve hře NHL se blíží a v letošním soutěžním ročníku se bude hrát o 150 tisíc korun. Na virtuálním ledu mezi sebou budou soupeřit jednotliví zástupci všech týmů Tipsport extraligy.

 

Konzoloví hráči budou soutěžit v celkem 13 kolech, ve kterých se utká vždy každý s každým a celá liga vyvrcholí čtyřčlenným play off. Soutěž bude probíhat od listopadu do března. 

 

„První ročník dopadl nad naše očekávání, byl velmi pozitivně přijat v herní komunitě. Smysluplnost a atraktivnost projektu v této po všech směrech složité době dokládá i spojení EHL s novými partnery v čele se Škoda Auto," uvedl za agenturu BPA, která stojí za Tipsport extraligou nebo národním týmem vedoucí oddělení hokeje Petr Nitsche.

 

 

Ještě před startem samotné ligy se budou hrát kvalifikace a vítězové z nich se dostanou do užšího seznamu hráčů, kteří budou mít možnost reprezentovat jeden z hokejových klubů. Týmy si vyberou celkem tři reprezentanty, kteří budou ligu hrát v jejich barvách.

 

 Postoupivší budou přítomni na velkém draftu, odkud si jednotlivé týmy své zástupce vyberou. HC Sparta Praha spolu s HC Olomouc se dokonce rozhodly pro vytvoření vlastní kvalifikace.

 

 

Kvalifikace jsou otevřené všem hráčům NHL 21 na konzolích PlayStation 4. V poslední sezoně se povedlo zvítězit gamerům z BK Mladá Boleslav, na druhém místě skončili Rytíři Kladno a třetí příčku obsadila Kometa Brno. 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Arizona Coyotes - San Jose Sharks

   22:05 00:50
   00:50

   Petr Mrázek - český gólman v NHL

   01:05

   NHL: Detroit Red Wings - Carolina Hurricanes

   03:45

   Nejlepší momenty roku 2020 na Nova Sport

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Boston Bruins

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Angers SCO - Paris Saint - Germain

   20:55 22:55
   22:55

   NBA - akce měsíce

   23:05

   NBA: San Antonio Spurs - Houston Rockets

   01:30

   Rychlá kola (1)

   02:00

   Czech rally 2020 (7)

   02:30

   Florbal: TPS - Oilers

Celý program