Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

volné lístky

V Edenu budou možná prázdná místa, Angličané se na ně nedostanou

Reprezentační zápas roku se bleskově blíží a Praha zažije nájezd anglických fanoušků. Fotbalovou asociaci ve spolupráci s policií čeká tvrdá práce. Bezpečnostní opatření dojdou tak daleko, že pokud nebude vyprodáno a na kase zůstanou nějaké lístky, anglický fanoušek si je nebude moci koupit.

Zápas mezi Českem a Anglií nebude ostře sledovaný jen kvůli fotbalu, ale také kvůli bezpečnosti. Angličtí fanoušci se totiž umí rozjet, a když naposledy hráli venkovní zápas v pátek večer, skončilo to více než stovkou zatčených chuligánů.


Anglická reprezentace dostala přes 3500 lístků, do Prahy se ale podle odhadů vydá více než 6000 fanoušků. „Může se stát, že do Prahy přijede celá řada fanoušků Anglie, kteří nemají zakoupené lístky. Z tohoto důvodu co se týče pátečního prodeje, tak nebudeme na stadionu prodávat lístky hostujícím fanouškům. Čeští fanoušci se budou moci k lístkům dostat i během pátku a to po předložení platného dokladu totožnosti s fotografií a jménem,“ vysvětluje mluvčí FAČR Michal Jurman.


„Bezpečnostní opatření budou ve všech směrech na maximální možnou míru. Nejen z tohoto důvodu můžeme apelovat na fanoušky, aby přišli na stadion s dostačujícím předstihem,“ dodal Jurman.


Zápas na vršovickém stadionu začíná v pátek ve 20:45.

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 04:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Calgary Flames

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Tour de Mont Blanc

 • Nova Sport 2

  • 01:45 03:30

   Florbal: SPV – EräViikingit

   09:00

   Házená: HC Erlangen - Rhein-Neckar Löwen

   10:30

   Ötztaler Radmarathon

   11:00

   Cricket Champions League

   11:30

   Maxi Tip Poker Tour (20)

   12:00

   UFC Now (20)

Celý Program