Hráč zaspal hru

Usnul za klávesnicí: profesionální hráč zaspal turnaj

Fortnite
Zdroj: Fortnite
Fortinite
Jezharra
Tereza Kodýtková
17.3. 2021 9:50

Únava si občas vybere daň na každém z nás, ovšem spát v pracovní době se jen tak někomu nepoštěstí. Deyy, hráč FORTNITE z amerického esportového týmu ENDLESS.NA, se tímto exkluzivním achievementem ale pochlubit může! Usnul totiž přímo v průběhu EpikWHale Cupu předtím, než se jeho tým mohl připojit do hry, a svým spoluhráčům tak zničil šanci na vítězství.

"Fortnite není koníček. Je to moje práce a mým snem je, že v ní budu co nejlepší. Cíl mých spoluhráčů by měl být stejný, také by měli chtít být nejlepší. Připojit se do hry a dát ze sebe pro svůj tým všechno, co máte, by měla být ta nejzákladnější slušnost. Je nezdvořilé vykašlat se na lidi, se kterými jste se upsali hrát." Toto o incidentu napsal Deyyův protihráč Evan „Cented“ Barron z klanu FaZe.

 

Deyy, jehož reálné jméno zůstává v utajení, se za svůj prohřešek omluvil a přijal za něj veškerou odpovědnost. Spolu s omluvou podal komunitě i vysvětlení – prý byl v poslední době pod obrovským nátlakem a nezvládal stres. Slíbil, že už se to nikdy nebude opakovat.

 

 

Zaspání zápasu však nebylo jeho jediným prohřeškem. Poté, co se včas nedostavil k odstartování hry, na sociální platformě Twitter se ve svých příspěvcích rozohnil takovým způsobem, že se mezi jeho fanoušky začalo diskutovat o možném „hacknutí“ Dayyova profilu nějakým vtipálkem, který ho chtěl poškodit.

 

 

Mezi jinými výroky Dayy prohlásil například že „všichni lidi z FORTNITE scény jsou mu ukradení,“ a že „většina jeho sledujících by se na hru měla úplně vykašlat, protože jsou v ní extrémně špatní“ – a nešetřil při tom sprostými slovy. Dohady o ukradeném účtu osobně vyvrátil, avšak později byly všechny tyto příspěvky z jeho profilu vymazány.

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Tampa Bay Lightning - New York Islanders

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Házená: TSV GWD Minden - THW Kiel

   12:30

   FIA Karting Championship 2021 (2)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Sporting Kansas City - Austin FC

   09:00 10:45
   10:45

   Kolo pro život - Orlík

   11:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   12:00

   Parkurová Global Champions - Valkenswaard Sestřih z průběhu 4. mítinku světové série v parkurovém skákání z Valkenswaardu

   13:00

   Tipsport Premier League 2021

   15:30

   Sportovní originály - 180 s Williamem O’Connorem Exkluzivní rozhovor s jedním z nejlepších šipkařů planety

Celý program