Hráč zaspal hru

Usnul za klávesnicí: profesionální hráč zaspal turnaj

Fortnite
Zdroj: Fortnite
Fortinite
Jezharra
Tereza Kodýtková
17.3. 2021 9:50

Únava si občas vybere daň na každém z nás, ovšem spát v pracovní době se jen tak někomu nepoštěstí. Deyy, hráč FORTNITE z amerického esportového týmu ENDLESS.NA, se tímto exkluzivním achievementem ale pochlubit může! Usnul totiž přímo v průběhu EpikWHale Cupu předtím, než se jeho tým mohl připojit do hry, a svým spoluhráčům tak zničil šanci na vítězství.

"Fortnite není koníček. Je to moje práce a mým snem je, že v ní budu co nejlepší. Cíl mých spoluhráčů by měl být stejný, také by měli chtít být nejlepší. Připojit se do hry a dát ze sebe pro svůj tým všechno, co máte, by měla být ta nejzákladnější slušnost. Je nezdvořilé vykašlat se na lidi, se kterými jste se upsali hrát." Toto o incidentu napsal Deyyův protihráč Evan „Cented“ Barron z klanu FaZe.

 

Deyy, jehož reálné jméno zůstává v utajení, se za svůj prohřešek omluvil a přijal za něj veškerou odpovědnost. Spolu s omluvou podal komunitě i vysvětlení – prý byl v poslední době pod obrovským nátlakem a nezvládal stres. Slíbil, že už se to nikdy nebude opakovat.

 

 

Zaspání zápasu však nebylo jeho jediným prohřeškem. Poté, co se včas nedostavil k odstartování hry, na sociální platformě Twitter se ve svých příspěvcích rozohnil takovým způsobem, že se mezi jeho fanoušky začalo diskutovat o možném „hacknutí“ Dayyova profilu nějakým vtipálkem, který ho chtěl poškodit.

 

 

Mezi jinými výroky Dayy prohlásil například že „všichni lidi z FORTNITE scény jsou mu ukradení,“ a že „většina jeho sledujících by se na hru měla úplně vykašlat, protože jsou v ní extrémně špatní“ – a nešetřil při tom sprostými slovy. Dohady o ukradeném účtu osobně vyvrátil, avšak později byly všechny tyto příspěvky z jeho profilu vymazány.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Dallas Stars - Florida Panthers

   20:05 23:00
   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   Granada CF - Manchester United FC

   01:05

   NHL: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

   03:45

   Nova Cup 2020 - ohlédnutí

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Montpellier HSC - Olympique Marseille

   20:55 23:00
   23:00

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel

   00:30

   Fotbal: SSV Jahn Regensburg - SV Werder Bremen

   02:10

   Racing magazine (1)

   02:35

   NBA: Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

   09:00

   Fotbal: FC Metz - Lille OSC

Celý program