Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.2. 2016 15:25
video už to nevydržel

Uražený Ronaldo prchnul z tiskovky! Rozčílili ho novináři

Cristiano Ronaldo na tiskovce před zápasem s AS Řím
Zdroj: profimedia.cz
Cristiano Ronaldo na tiskovce před zápasem s AS Řím

Během celé tiskové konference působil podrážděně. A když přišla otázka na střílení gólů na hřištích soupeřů, jednoduše už to nevydržel. Kanonýra Realu Madrid Cristiana Ronalda dotazy novinářů před večerním zápasem Ligy mistrů s AS Řím vytočily natolik, že z tiskovky předčasně odešel.

Sál pro novináře byl nabitý k prasknutí. Všichni přítomní novináři čekali hlavně na Ronalda, který přijel se svým Realem do Říma k úvodnímu osmifinálovému duelu Ligy mistrů. Dotazy novinářů ale nesměřovaly jen na blížící se duel s AS, ale postupem času se stočily i ke konkurenční Barceloně.


Otázka reportéra: „Messi, Suárez i Neymar jsou dobří kamarádi. Pomáhá jim to ve výkonech na hřišti?“ Reakce Cristiana: „To říkáte vy. Jak můžete vědět, že mají opravdu takhle dobré vztahy? Jen z toho, že se to někde píše?“ namítl Ronaldo. Následně svá slova doložil důkazem ze svého angažmá v Manchesteru United.„Hrál s Paulem Scholesem, Ryanem Giggsem nebo Rio Ferdinandem. Říkali jsme si pouze zdvořilostní fráze typu ‚dobré ráno‘, ‚dobrý večer‘, ale na hřišti jsme byli impozantní,“ vysvětloval 31letý šutér. „Se spoluhráči se vzájemně nepusinkuji ani neobjímám. Nechodím na večeře s Balem nebo Benzemou, nezvu je k sobě domů. Důležité je, abychom si rozuměli na hřišti. Společné večeře nebo polibky neznamenají vůbec nic,“ odsekl.

Cristiano Ronaldo
Zdroj: profimedia.cz Cristiano Ronaldo


V podobném duchu se tiskovka nesla i v dalších minutách. Moc dlouho už ale netrvala. Poslední kapkou byl dotaz žurnalisty, který se zeptal na formu Ronalda na venkovních hřištích. Na půdě soupeře se fenomenální Portugalec netrefil ve čtyřech zápasech za sebou.


PSALI JSME:


Přítomné novináře tak zajímalo, zda sérii zlomí právě proti římskému AS. „Můžete mi vyjmenovat jednoho hráče, který dal venku víc gólů než já od doby, co jsem ve Španělsku?“ obrátil se na novináře. „Nemůžete, protože žádný takový neexistuje. Díky a nashledanou,“ rozloučil se v portugalštině a ani nečekal na překlad do italštiny. Sebral se a odkráčel pryč.
 

pha TN.cz