Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.6. 2018 17:18
5. díl magazín czech rally

Unikátní rally Hustopeče! Závodníci kličkovali mezi vinohrady

Zrádné šotolinové úseky, úzké cesty mezi vinohrady a krátké přejezdy. To byla hustopečská rally. Nejmladší soutěž českého mistráku je unikátní jak pro posádky, tak i pro fanoušky a místní obyvatele.

Diváci letos viděli vítězství posádky Kopecký / Dresler se Škodou Fabia R5, ale i spoustu krizových situací. Soutěž překvapivě nedokončila řada favoritů. V pátém dílu Czech rally Vám ukážeme to nejzajímavější z hustopečské rally mezi vinohrady! Těšit se můžete i na unikátní záběry z helikoptéry, ze které točil kameraman Nova Sport.
 


 

Posádky v rally bojují se stopkami hlavně na tratích. Mezi jednotlivými měřenými úseky je ale můžete potkat v běžném silničním provozu, kde pro ně platí stejná pravidla, jako pro ostatní řidiče. A právě na takzvané přejezdy jsme se zaměřili v pátém díle Czech Rally.

Představíme jednoho z největších talentů světové rally – Čecha Petra Semeráda. Zjistíte, proč si vybral právě rally, jaké jsou jeho cíle do budoucna a čím ho inspiruje jeho vrstevník Kalle Rovanperä?

 

Tradičně zamíříme i na světovou rally - tentokrát na Sardinií, kde Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem obhájili loňské vítězství v kategorii WRC 2. Jan Kopecký před soutěží zvolil netradiční přípravu. Jakou? To Vám ukážeme v pátém dílu Czech rally 2018.O čem bude další díl se dozvíte ve Snídani s Novou ve středu 27.6. od 6:20, kde budou hosty organizáror Rally Bohemia Pavel Dušánek a moderátor Radek Mazal.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:10 12:35

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

   15:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   16:45

   Teleshop

   17:00

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

 • Nova Sport 2

  • 11:15 13:00

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   17:00

   Teleshop

   17:15

   Magazín NBA Action (29)

   17:40

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

Celý Program