5. díl magazín czech rally

Unikátní rally Hustopeče! Závodníci kličkovali mezi vinohrady

Téma:

Zrádné šotolinové úseky, úzké cesty mezi vinohrady a krátké přejezdy. To byla hustopečská rally. Nejmladší soutěž českého mistráku je unikátní jak pro posádky, tak i pro fanoušky a místní obyvatele.

Diváci letos viděli vítězství posádky Kopecký / Dresler se Škodou Fabia R5, ale i spoustu krizových situací. Soutěž překvapivě nedokončila řada favoritů. V pátém dílu Czech rally Vám ukážeme to nejzajímavější z hustopečské rally mezi vinohrady! Těšit se můžete i na unikátní záběry z helikoptéry, ze které točil kameraman Nova Sport.
 


 

Posádky v rally bojují se stopkami hlavně na tratích. Mezi jednotlivými měřenými úseky je ale můžete potkat v běžném silničním provozu, kde pro ně platí stejná pravidla, jako pro ostatní řidiče. A právě na takzvané přejezdy jsme se zaměřili v pátém díle Czech Rally.

Představíme jednoho z největších talentů světové rally – Čecha Petra Semeráda. Zjistíte, proč si vybral právě rally, jaké jsou jeho cíle do budoucna a čím ho inspiruje jeho vrstevník Kalle Rovanperä?

 

Tradičně zamíříme i na světovou rally - tentokrát na Sardinií, kde Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem obhájili loňské vítězství v kategorii WRC 2. Jan Kopecký před soutěží zvolil netradiční přípravu. Jakou? To Vám ukážeme v pátém dílu Czech rally 2018.O čem bude další díl se dozvíte ve Snídani s Novou ve středu 27.6. od 6:20, kde budou hosty organizáror Rally Bohemia Pavel Dušánek a moderátor Radek Mazal.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program