Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

ms 2018 nespal ani minutu

Dám si šlofíček, řekl Pastrňák. Po chvíli spánku vyrazil na Rusy! 

David Pastrňák
Zdroj: Profimedia
David Pastrňák

Přiletěli z Bostonu s přestupem před Amsterodam ráno v 8:45 a přijeli přímo na týmovou poradu. Po rozbruslení pak David Pastrňák a David Krejčí poobědvali a ulehli na pokoj. Bylo třeba dohnat spánkové manko po náročné cestě.

Nastoupí duo bostonských medvědů už večer proti Rusku? Pastrňák nechtěl s rozhodnutím předbíhat. "Těžko soudit. To ranní rozbruslení je, abyste se rozcvičili a zahřáli. Přeci jen je zápas něco jiného a uvidíme," zopakoval.


Spát na dlouhém letu z Bostonu prý moc nešlo. "Fakt jsem nespal v letadle ani minutu. Uvidíme, jak se rozhodneme," popsal své rozpoložení kanonýr Pastrňák, který startoval na předchozích dvou mistrovstvích světa i na Světovém poháru v roce 2016 v Torontu. "Nějaká únava je cítit a určitě se těším na odpolední šlofíček. Pak uvidíme, musíme to probrat s trenéry," vysvětlil.


Krejčí oblékne český dres poprvé od olympijských her v Soči v roce 2014. "Myšlenky byly všelijaké, ale já už jsem chtěl přijet posledních pár let a nevyšlo to kvůli zranění. Tak jsem moc rád, že to vyšlo. Je to to docela dlouho, co jsem oblékal český dres, takže se moc těším. Uvidíme, jestli to bude dneska nebo zítra," doplnil Krejčí.


Na rozbruslení se necítil ideálně. "Vzal jsem si na cestu dokonce prášek na spaní, ale bohužel mi nezabral a vůbec jsem neusnul. Snad usnu odpoledne a hezky se vyspím. Cítím se unavený a doufám, že je to tím letem. Pokud ne, mám tedy co dohánět," doplnil Krejčí.


Odpověď na otázku, zda už proti Rusku nastoupí Krejčí s Pastrňákem, dostali čeští fandové před sedmou večer. Oba borci z Bostonu vzali na sebe obleky a společně s týmem zamířili do haly. Prostě budou hrát!

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - THW Kiel

   10:35

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cape Pioneer Trek

   11:30

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   10:40

   Cyklomagazín (3)

   10:50

   Nova Cup 2019 – Sahara race

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   Glemmride 2019

   12:30

   Infinite Trail

Celý Program