Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2016 13:09
video turecká divočina

Ukázal sudímu červenou, dostal ji sám. Tým dohrával v sedmi!

Zdroj: YouTube.com

Fotbalové zápasy v Turecku bývají někdy pořádně divoké. Jeden takový se odehrál v Istanbulu, kde domácí Galatasaray přivítal Trabzonspor. Rozhodčí vyloučil hostujícímu celku hned čtyři hráče, jeden z nich šel předčasně do sprch poté, co sudímu ukázal červenou kartu, když mu vypadla z ruky.

Trabzonspor měl přitom zápas na půdě favorizovaného Galasataraye dobře rozehraný. Po prvním poločase vedl díky proměněné penaltě a vypadalo to, že by si mohl z Istanbulu nějaký ten bod odvézt. Všechno ale změnila 59. minuta, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Hurmaci. Uběhlo pár minut a Podolski přesilovku rychle využil a srovnal na 1:1.


A Trabzonspor se hroutil dál. V 69. minutě se předčasně do kabin pakoval i stoper Demir, který dostal dvě žluté karty v rozmezí pouhých deseti minut. Hosté byli najednou v devíti hráčích a to ještě netušili, co přijde v úplném závěru.


Čtyři minuty před koncem totiž sudí Bitnel nařídil po zákroku Cavandy na domácího kanonýra Buluta v pokutovém území penaltu. Belgického obránce to rozčílilo natolik, že při protestech do arbitra vrazil, ten neotálel a rozzuřenému hráči ukázal rovnou červenou.


Na rozhodčího se následně sesypali i další hráči Trabzonsporu, a když mu vypadla z ruky červená karta, zvedl ji Dursun, demonstrativně ji ukázal právě Bitnelovi a gestem druhé ruky ho poslal ze hřiště. Nakonec ale musel odejít sám, sudí ho totiž následně vyloučil.


Až poté konečně došlo na pokutový kop, po kterém Inan rozhodl o výhře Galatasaraye 2:1. Trabzonspor, který dohrával v sedmi hráčích, tak nakonec odjel s prázdnou.
 

pha TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:20 16:55

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   20:50

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 13:30 15:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   15:30

   Off-road Maraton (1)

   15:50

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   16:00

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

Celý Program