Publikováno 15. 11. 2018
ufc šílenství v aréně

Komise zpřísnila tresty těm, kdo se účastnili Khabibova běsnění!

Khabibův útok na Dillona Denise
Zdroj: Twitter
Khabibův útok na Dillona Denise

Bitka, kterou po zisku titulu šampiona UFC v lehké váze rozpoutal Khabib Nurmagomedov v aréně v Las Vegas, stále zaměstnává dost lidí. Nevadská atletická komise teď rozšířila tresty účastníkům, kteří se do pozápasového šílenství zapojili.

Dillon Danis, který patří do McGregorova týmu a na opačné straně barikády Abubakar Nurmagomedov a Zubaira Tukhugov, si v UFC udělali pořádnou kaňku.

Komise jim teď za jejich vyvádění prodloužila suspendaci a to až do 10. prosince, protože se ani jeden z výše jmenovaných nezúčastnil středečního slyšení. Na tom dalším, pokud tedy dorazí, by se mohli potkat i s Khabibem a Conorem, kteří jsou na prosinec rovněž předvoláni vysvětlovat skandální bitku.


Šílenství, které se odehrálo po zápase Khabiba s Conorem:


Zatímco Abubakara a Zubairu usvědčili záběry, na kterých je vidět, jak napadli McGregora, u Danise zatím nebyla jeho vina dostatečně prokázána. Přitom to měl být právě on, kdo svými nadávkami vyprovokoval Khabiba, aby z klece vyskočil, jak uvedla generální prokurátorka Caroline Batemanová.
 


Nejvíce na tom tedy bude tratit pravděpodobně Zubaira Tughkugov, protože ten už měl v UFC domluvené zápasy. Prezident organizace Dana White po řádění oznámil, že Zubairu vyrazí. Co se týče Danise a Abubakara, tak ani ti nemohou být v klidu. Sice zápasí v méně slavných organizacích PFL a Bellatoru, ale i ty však spadají pod Nevadskou atletickou komisi.

mm TN.cz