špatný příklad

UFC zápasník se porval na ulici. Za knockout jednou ranou sklidil kritiku

Mike Perry
Zdroj: Profimedia
Mike Perry
David Chmátal
David Chmátal
27.3. 2020 6:51
Téma:
UFC

UFC zápasník Mike Perry se na Instagramu pochlubil, jak jednou ranou skolil většího chlapa v pouliční rvačce. Za šarvátku mimo klec si profesionální zápasník vysloužil vlnu kritiky.

Mike Perry (13-6) v UFC zápasí ve velterové váze (do 77 kg). Čas domácí karantény si zkrátil tím, že zveřejnil pravděpodobně starší video, jak před nočním klubem uspal opilého útočníka. Předvedl sice učebnicový levý hák, ale profesionální zápasník se nemá co prát na ulici.
 

Perry k příspěvku napsal, že šlo o obranu. Útočník měl bitku vyprovokovat a zápasníka první udeřit. „Vyslal sem úder. Mohl jsem i pokračovat na zemi a umlátit ho k smrti, ale odešel jsem zavolat policii,“ stojí u nahraného videa.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Goin to the beach boy ! #Tbt #ViralChallenge #YOLO Hed actually just punched me in the mouth. (Why do you think they started recording) I created space, he followed with his fists balled. As I stepped into position around the girl he either flinched or got distracted from what his drunk ass was doing which was harassing me. He wouldnt stop so I ended it. I threw the jab/hook split seconds before he looked to the left. I couldve continued to ground and pound him to death but walked away and spoke to the police. For any of you acting like youve ever done anything for me please believe you play with fire youre gonna get burned. If you can mind your space and social distance yourself from my personal bubble than anything can be resolved through conversation. Judge me all you want you bunch of cry to get your way hypocrites but I live an honest life and am the most truthful person I know. I share my life with all of you watching so please believe if you feel like you want to butt into anything you were not involved in than you, yo mama, yo daddy, yo wife, husbands, sisters, brothers, daughters, sons, and grandmas and grandpas can get these pro fighter hands too since its ok to hit me but not ok when I hit back. Check yo selves !

Pspvek sdlen Platinum Mike Perry (@platinummikeperry),

„Když se dodržuje osobní prostor , tak se dá všechno vyřešit slovně. Mužete mě soudit, jak chcete vy brečící hypokrati. Je v pořádku mě uhodit, ale problém je, když ránu vrátím,“ vzkázal svým odpůrcům. A skutečně v komentářích se objevilo nesčetně komentářů. Některé jeho čin oslavují, druzí ho naopak kritizují. Člověk, který zasvětil svůj život bojovým uměním, by měl dokázat v takových situacích zachovat klidnou hlavu a odejít.

Slavní sportovci často sdílejí své životní příběhy na sociálních sítích a jejich fanoušci je s oblibou sledují. Nicméně každý za své příspěvky nese zodpovědnost. To, co na první pohled vypadá jako knockout, se kterým se pochlubit, se může pěkně vymstít. Ostatně na to upozornujě i jeden z komentářů: „Měl bys rychle situaci vysvětlit, nebo dopadneš jako McGregor."

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   04:05 06:45
   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   Evropská liga - podzim 2020

   10:05

   Element (431)

   10:15

   Nova Cup - Speciál

   10:25

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

 • Nova Sport 2

  • NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   03:05 05:35
   09:00

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   10:45

   Překvapení evropského fotbalu (1)

   11:00

   NBA: Utah Jazz - New Orleans Pelicans

   13:00

   NHL: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche

   14:40

   Basketbal: Casademont Zaragoza - Pszczólka Start Lublin

Celý program