Těžká rána opilcova

UFC zápasník Darren Till přiznal, že byl opilý, když vyzval Yoela Romera

Darren Till
Zdroj: Profimedia
Darren Till
Téma:
MMA

Alkohol je dobrý sluha ale špatný pán. O tom se přesvědčil anglický MMA zápasník Darren Till. Když se s kocovinou probral u sebe na gauči zjistil, že během oslav vyzval třetí nejlepší střední váhu v UFC Yoela Romera. S odstupem času o celé situaci vypráví s humorem.

UFC zápasník Darren Till (18-2-1) se podělil o vtipnou historku z liverpoolského baru. Po pár pivech se rozhodl rozvířit vody MMA a z legrace vyzval Yoela Romera (13-4-0) ke střetu v oktagonu. Svým příspěvkem pořádně šokoval, neboť dříve na pozápasové konferenci UFC 244 jasně řekl, že s ním zápasit nechce.

„Byl jsem na šrot, oslavoval jsem výhru s přáteli. Popil jsem pár piv. Stáhnul jsem si fotku Yoela, protože vypadá hrozivě a chtěl jsem to sdílet. Kamarád se mě zeptal, jestli to myslím vážně. Proč ne, rozpoutáme trochu kontroverze. Označil jsem ho a celé to začalo,“ vysvětloval Till svůj příběh kanálu MMAUK.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Lets go @yoelromeromma

Pspvek sdlel uivatel @ darrentill2,

Jenže Till si následujícího rána nic nepamatoval. „Probudil jsem se na gauči a přítelkyně mi řekla, že jsem vyzval Yoela. Šel jsem na internet a zjistil jsem, že jsem to fakt udělal. Ale každý ví, že když provokuju na Twitteru je to vždy po pár pivkách a jen se bavím,“ pokračoval ve svém příběhu liverpoolský zápasník. Svoji historku podpořil vtipným videem.

„Já, když Romero odpoví,“ sdílel zápasník s přezdívkou Gorila.

Till měl důvody k oslavám. Druhého listopadu na UFC 244 porazil Kelvina Gasteluma a zlomil sérii porážek. Navíc to pro něj byl UFC debut ve střední váze (do 84 kg), kde současně zaujímá pátou pozici. Gorila si je vědoma, že pro postup a případné usilování o titul musí vyzvat někoho z top 5. Ale cesta k tomu pravému zápasu přes liverpoolské bary nevede.

Potencionální možnost střetu Till vs. Romero UFC nijak zvlášť nekomentovalo. Pravděpodobný soupeř pro Tilla bude bývalý šampión Robert Whittaker (20-5-0). Zápasníci by se měli potkat na galavečeru v Londýně.

Související témata:
DC TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program