Publikováno 6. 2. 2019
UFC Tisková konference

Pudilová o UFC v Praze: Přijdu, ukončím soupeřku a zase odejdu!

Zdroj: Nova Sport

UFC v Praze se blíží. Galavečer, během kterého se představí nejlepší bojovníci světa, bude k vidění v pražské O2 aréně už 23. února. Zápas před domácím publikem čeká českou ranařku z Příbrami Lucii Pudilovou. Ta dorazila během středečního odpoledne do televize Nova, aby na tiskové konferenci odpovídala na dotazy novinářů.

"Při vší úctě k bojovnicím, se kterými Lucka bojovala, je tohle ta největší výzva. Liz Carmouche je možná o dva stupně výš, než ty ostatní. Pakliže by ji Lucka dokázala porazit, bude to fantastické," řekl na začátek Ondřej Novotný, komentátor UFC.

 

Cíl je jasný, Lucka chce ukončit zápas před limitem. "Já rozhodčím vůbec nevěřím. Nesouhlasím s tím, když mi nezvednou ruku. Ani si v rámci pražského zápasu nepřipouštím, že by to mohlo dopadnout jinak. Půjdu tam a budu to chtít ukončit. Půjdu, udělám svoji práci a odejdu," uvedla Pudilová.

 

Nejen tím, že příbramská bojovnice bude bojovat před domácím publikem, to bude velká výzva. "Ona je světová šestka a já tak nemohu nic ztratit. Moc se na to těším," pokračovala jediná česká zástupkyně v UFC. Ta musí ještě shazovat, aby se dostala do nižší váhové kategorie. "Teď mám 64 kilogramů. Dolů tedy musí nějakých 7 kilogramů," prozradila Pudilová.

 

17

GALERIE: Tisková konference s Lucií Pudilovou

Zdroj: TV Nova

Tisková konference k UFC v Praze s Lucií Pudilovou

Hodnocení:

 

Pro diváky je čtyřiadvacetiletá ranařka velkým tahákem. "Má srdce, díky kterému se dokáže dostat za hranice svých možností. I proto je pro UFC tak zajímavá," řekl na adresu Lucie Ondřej Novotný.

 

A Pudilová se už nemůže dočkat, navíc má parádní formu a stále tvrdě trénuje. "Boxuji, zápasím a jedu hodně kardio trénink. Zatím se cítím nejlépe, jak jsem se kdy cítila," dodala Lucie.

 

 

"Carmouche neprohrává před limitem. Pakliže ji Lucka ukončí, bude to zase větší senzace. Krom Rondy vydržela všechny prohrané zápasy až do konce," upozornil Novotný.

 

Pro ty z vás, kteří se do O2 arény chystáte, jedna zásadní informace. "Hodinu před prvním zápasem budeme otevírat brány. To znamená v 16 hodin. Věřím, že máme tolik zkušeností, že dostaneme i přes všechna opatření diváky na jejich místa tak, aby stihli už první zápas," řekl Jaroslav Svoboda, zástupce O2 arény.

 

SOUTĚŽ O LÍSTKY: Vstupenky na UFC v Praze byly vyprodány, ale pokud se na zápasy v O2 aréně chcete podívat a lístek jste si koupit nestihli, můžete se pokusit dva vyhrát.

 

 

Více informací najdete na facebookové stránce Nova Sport (ZDE). Herní řád si pak můžete pročíst zde - Herní řád k soutěži o lístky na UFC v Praze [docx].

 

Toto jsou potvrzené zápasy, které diváci v Praze uvidí:

Jan Blachowicz - Thiago Santos
Stefan Struve - Marcos Rogério de Lima
Magomed Ankalev - Klidson Abreu
Lucie Pudilová - Liz Carmouche
Michel Prazeres - Ramazan Emeev
Gadzhimurad Antigulov - Sam Alvey
John Dodson - Petr Yan
Daniel Teymur - Chris Fishgold
Rustam Khabilov - Carlos Diego Ferreira
Gian Villante - Michal Oleksiejczuk

 

UFC Praha

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   14:40

   Element (385)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program