UFC Tisková konference

Pudilová o UFC v Praze: Přijdu, ukončím soupeřku a zase odejdu!

Téma:
UFC

UFC v Praze se blíží. Galavečer, během kterého se představí nejlepší bojovníci světa, bude k vidění v pražské O2 aréně už 23. února. Zápas před domácím publikem čeká českou ranařku z Příbrami Lucii Pudilovou. Ta dorazila během středečního odpoledne do televize Nova, aby na tiskové konferenci odpovídala na dotazy novinářů.

"Při vší úctě k bojovnicím, se kterými Lucka bojovala, je tohle ta největší výzva. Liz Carmouche je možná o dva stupně výš, než ty ostatní. Pakliže by ji Lucka dokázala porazit, bude to fantastické," řekl na začátek Ondřej Novotný, komentátor UFC.

 

Cíl je jasný, Lucka chce ukončit zápas před limitem. "Já rozhodčím vůbec nevěřím. Nesouhlasím s tím, když mi nezvednou ruku. Ani si v rámci pražského zápasu nepřipouštím, že by to mohlo dopadnout jinak. Půjdu tam a budu to chtít ukončit. Půjdu, udělám svoji práci a odejdu," uvedla Pudilová.

 

Nejen tím, že příbramská bojovnice bude bojovat před domácím publikem, to bude velká výzva. "Ona je světová šestka a já tak nemohu nic ztratit. Moc se na to těším," pokračovala jediná česká zástupkyně v UFC. Ta musí ještě shazovat, aby se dostala do nižší váhové kategorie. "Teď mám 64 kilogramů. Dolů tedy musí nějakých 7 kilogramů," prozradila Pudilová.

 

GALERIE: Tisková konference s Lucií Pudilovou

1
/
7
Zdroj: TV Nova
Tisková konference k UFC v Praze s Lucií Pudilovou

 

Pro diváky je čtyřiadvacetiletá ranařka velkým tahákem. "Má srdce, díky kterému se dokáže dostat za hranice svých možností. I proto je pro UFC tak zajímavá," řekl na adresu Lucie Ondřej Novotný.

 

A Pudilová se už nemůže dočkat, navíc má parádní formu a stále tvrdě trénuje. "Boxuji, zápasím a jedu hodně kardio trénink. Zatím se cítím nejlépe, jak jsem se kdy cítila," dodala Lucie.

 

 

"Carmouche neprohrává před limitem. Pakliže ji Lucka ukončí, bude to zase větší senzace. Krom Rondy vydržela všechny prohrané zápasy až do konce," upozornil Novotný.

 

Pro ty z vás, kteří se do O2 arény chystáte, jedna zásadní informace. "Hodinu před prvním zápasem budeme otevírat brány. To znamená v 16 hodin. Věřím, že máme tolik zkušeností, že dostaneme i přes všechna opatření diváky na jejich místa tak, aby stihli už první zápas," řekl Jaroslav Svoboda, zástupce O2 arény.

 

SOUTĚŽ O LÍSTKY: Vstupenky na UFC v Praze byly vyprodány, ale pokud se na zápasy v O2 aréně chcete podívat a lístek jste si koupit nestihli, můžete se pokusit dva vyhrát.

 

 

Více informací najdete na facebookové stránce Nova Sport (ZDE). Herní řád si pak můžete pročíst zde - Herní řád k soutěži o lístky na UFC v Praze [docx].

 

Toto jsou potvrzené zápasy, které diváci v Praze uvidí:

Jan Blachowicz - Thiago Santos
Stefan Struve - Marcos Rogério de Lima
Magomed Ankalev - Klidson Abreu
Lucie Pudilová - Liz Carmouche
Michel Prazeres - Ramazan Emeev
Gadzhimurad Antigulov - Sam Alvey
John Dodson - Petr Yan
Daniel Teymur - Chris Fishgold
Rustam Khabilov - Carlos Diego Ferreira
Gian Villante - Michal Oleksiejczuk

 

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Extremsportveko - The Beauty of Outdoor Sports

   21:30 21:55
   21:55

   Parkurová Global Champions - Stockholm

   22:50

   NHL: TOP akce základní části

   23:00

   Večerní sportovní noviny

   23:05

   NHL News

   23:20

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

 • Nova Sport 2

  • Házená: GWD Minden - Eulen Ludwigshafen

   20:40 22:05
   22:05

   NBA: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks

   00:05

   Element (442)

   00:20

   Rychlá kola (6)

   00:50

   ATP Tour 250: Mallorca Championships

   02:35

   Major League Soccer Highlights (8)

Celý program