UFC FIGHT NIGHT

UFC v Apexu přineslo dva knockouty, výhru outsiderky i škrtící klíště

Shana Dobsonová zničila Marii Agapovovou
Zdroj: MMA Fighting
Shana Dobsonová zničila Marii Agapovovou
Tomáš Rambousek
Tomáš Rambousek
23.8. 2020 9:01
Téma:

Galavečer UFC Fihgt Night Edgar vs. Munhoz přinesl v Las Vegas kromě taháku hlavní karty další čtyři ukončení před limitem. Překvapila zejména Shana Dobson, která coby naprostá outsiderka zničila Marii Agapovovou.

Kromě duelu Frankieho Edgara s Pedrem Munhzem byly k vidění na události UFC Fight Night další dva knockouty od Mika a Daniela Rodrigueze, parádní submise vestoje od Joe Soleckiho a v ženské muší váze již zmíněný impozantní výkon outsiderky Shany Dobsonové, která ukončila Marii Agapovovou.

 

Frankie Edgar vs. Pedro Munhoz 2:1 na bodySkvělý zápas dvou velkých osobností se skoro celý odehrál v postoji a bylo vidět, že Edgar je i ve svých 38 letech tvrdý jako skála. Přestup o kategorii níž do bantamové váhy mu neuškodil. Naopak, Munhoz často inkasoval a nakonec velmi vyrovnaný zápas přisoudili rozhodčí Edgarovi. Ten si po dvou posledních prohrách v UFC připsal důležité vítězství. Oba rivalové pak berou prémii 50 tisíc dolarů za zápas večera.

 

Mike Rodriguez vs. Marcin Prachnio K.O. v prvním kole (2:17)
 

Mike Rodriguez zapsal jeden z nejkrásnějších knockoutů své kariéry. Konec přišel už po 137 sekundách duelu. Rodriguez rozrazil Prachniovu obranu tvrdým loktem a následně sérií úderů poslal svého rivala k zemi.
 

Joe Solecki vs. Austin Hubbard submise v prvním kole (3:51)
 

Joe Solecki ukončil Austina Hubbarda naprosto nečekaně díky škrcení. Solecki se dostal svému soupeři na záda a jako klíště se ho držel tak, že Hubbard musel ještě ve stoje odklepat.
 

Shana Dobsonová vs. Maria Agapovová TKO ve druhém kole (1:38)Absolutní překvapení! Agapovová se pyšnila impozantní bilancí 9 vítězství a jediné prohry, ale zřejmě jedenatřicetiletou americkou fighterku, která prohrála poslední tři duely, podcenila. Dobsonová ukázala agresivitu i lepší fyzickou připravenost. Ve druhém kole dostala svou soupeřku na zem a po sérii úderů, které už Agapovová nezvládala bránit, sudí zápas ukončil. Kdo vsadil na Dobsonovou, bral dvacetinásobek vkladu!
 

Daniel Rodriguez vs. Dwight Grant K.O. v prvním kole (2:24)
 

Skvělá přestřelka, při které se nejdříve na zemi ocitl Rodriguez, skončila o pár desítek sekund později na kleci. To už se Grant nestíhal bránit a inkasoval drsné rány do hlavy. Knockout přišel ještě v prvním kole a Daniel Rodriguez natáhl svou vítěznou šňůru v MMA na devět zápasů, když hned sedmkrát vyhrál před limitem. Tři poslední duely už byly v UFC a tak si řekl o pořádnou pozornost.
 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:05 12:45
   12:45

   SkiTour 2021 - ohlédnutí

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Ragby: Northampton Saints - London Irish

   14:45

   Fotbal: Olympique Marseille - FC Lorient

   16:30

   Freeride World Tour #3

 • Nova Sport 2

  • Ligue 1 Highlights (33)

   11:35 12:30
   12:30

   Freeride World Tour #3

   13:00

   Fotbal: Angers SCO - Stade Rennes

   14:40

   NHL: Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes

   16:25

   Český motorsport 2021 (1)

   16:55

   Fotbal: Inter Miami CF - Los Angeles Galaxy

Celý program