henry cejudo

UFC šampion se pomátl?! Znovu vyzval k boji ženu, myslí to vážně

Henry Cejudo
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

A už je to tu zase. Šampion dvou váhových kategorií v nejprestižnější MMA organizaci světa Henry Cejudo znovu vyzval k souboji ženu! Podle svých slov by se chtěl stát mezipohlavním šampionem UFC a je mu evidentně jedno, co si o tom veřejnost myslí.

Dvaatřicetiletému rodákovi z Los Angeles asi stále leží v žaludku úspěšné zápasnice. Už před měsícem totiž vyzval k souboji Amandu Nunes. Ta mu vzápětí dala jasně najevo, co si o jeho nápadu myslí.

Cejudo v UFC vládne bantamové a muší váze a doma tak má vystavené pásy hned dva. Dokonce se také nechal slyšet, že by se rád stal šampionem tří kategorií a brousil si zuby na pérovou váhu. Kdyby se mu to povedlo, stal by se tak vůbec prvním zápasníkem v historii UFC, který má tři pásy. Ale na kdyby se nehraje a sebevědomý Američan má teď opravdu políčeno na ženy!

"Krásná neděle v Las Vegas. Na telefonu mi ale pořád skáče upozornění, že Valentina Ševčenko je největším šampionem na světě! A víte co? Jsem trochu naštvaný, protože ona má zlato a já ho chci taky. Valentino, mám pro tebe vzkaz. Chci se stát prvním mezipohlavním šampionem na světě. Tohle je výzva, můžeš být další kdo poklekne před "Triple C," natočil na svůj mobilní telefon Cejudo.

A co na to Ševčenková? Ta si na minulém galavečeru UFC připsala další výhru, když porazila přemožilteku Lucie Pudilové, Američanku Liz Carmouche. Podle fanoušků na sociálních sítích mají ale fanoušci o potencionálním souboji muže a ženy v UFC naprosto jasno - "Jsi blázen, nejsi normální!" píše Cejudovi jeden z fanoušků a další se přidávají. "Magor, to nemá cenu komentovat," shodují se příznivci bojových sportů.

Související témata:
mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   19:00 20:30
   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

   00:35

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

Celý program