sběratelské kousky

UFC představilo novou edici akčních figurek! Mají lepší formu než originál

Akční figurky UFC zápasníků
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / mephitsu.com
Akční figurky UFC zápasníků
David Chmátal
David Chmátal
4.7. 2020 7:30
Téma:
UFC

UFC ve spolupráci s hračkářskou společností Jazwares představilo novou edici akčních figurek. Jednotlivé postavičky, kromě charakteristický doplňků, zdobí extrémní muskulatura.

„Tato nová série akčních figurek umožní fanouškům, dětem i sběratelům replikovat ty největší UFC zápasy,“ řekla při představení Laura Zabersky.


 

„Kolekce oslavuje historii a ikony dnešního UFC. Jsme nadšeni, že můžeme fanouškům přinést autentické figurky, které vydrží navěky,“ pokračovala ředitelka komerčního oddělení.
 

Balení kromě muskulaturní figurky obnáší několik vyměnitelných částí, včetně autentických doplňků jako kovbojský klobouk Donalda Cerroneho či papakhu Chabiba Nurmagomedova.

U zápasníků, kteří v kariéře dosáhli na titul, je v balení i plastová zmenšenina pásu šampiona. Cena jednoho sběratelského kousku se v předprodeji pohybuje kolem 570 českých korun.
 

Akční figurky UFC zápasníků:Conor „The Notorious“ McGregor (22-4)

Figurka historicky prvního UFC šampiona, který držel současně tituly ve dvou váhových kategoriích, je lehce rozpoznatelné díky autentickým tetováním, které zdobí McGregorovo tělo.


 Donald „Kovboj“ Cerrone (36-15-1NC)

I poslední McGregorův soupeř si vysloužil vlastní figurku. Kromě charakteristického tetování ho lze poznat podle klobouku, ve kterém vždy nastupuju do klece.
Max Holloway (21-5)

Postavička bývalého šampiona pérové váhy (do 66 kg) strávila v posilovné víc času, než její předloha. Uvidí se, v jaké formě Holloway nastoupí 12. července na UFC 251, kde ho čeká odvetný duel s Alexanderem Volkanovskim.


Daniel Cormier (22-2-1NC)

Bývalý šampion těžké i polotěžké váhy se nyní připravuje na poslední zápas profesionální kariéry. V srpnu na UFC 252 již potřetí změří síly se Stipem Miočičem.
Jon "Bones" Jones (26-1-1NC)

Žebříčkově nejlepší zápasník planety na příč váhami se zpátky do klece nehrne. V posledních týdnech se s UFC rozkmotřil kvůli finančním podmínák a oznámil, že se kldině vzdá titulu polotěžké váhy. Úspěšnou kariéru si nyní může připomínat vlastní akčí figurkou.


Chabib Nurmagomedov (28-0)

Hlavu neporaženého šampiona při vystupování v UFC vždy zdobí tradiční dagestánská čepice -papacha. Charakteristickou pokrývku hlavy si může nasadit i jeho akční figurka.

 


 

 

 

 

 

 

 

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL: Minnesota Wild - Vegas Golden Knights

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   ATP Tour 250

   12:35

   ATP Tour 250: Qatar ExxonMobil Open

   14:05

   Překvapení evropského fotbalu (1)

 • Nova Sport 2

  • NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   04:05 06:45
   09:00

   ATP Tour 250

   10:30

   LAAX Open

   11:00

   NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   12:40

   FIA - Pure Motorsport

   13:10

   Fotbal: Sportovní originály - Radoslav Látal

Celý program