nebezpečně krásná

UFC kráska se opět svlékla! Za časté vystavování svých křivek čelí kritice

Paige VanZant
Zdroj: Isifa / Facebook
David Chmátal
David Chmátal
Publikováno 21. 5. 2020
Téma:
UFC

Půvabná UFC zápasnice Paige VanZantová přidala další snímek do série nahého pózování s manželem. Její křivky ji vysloužily značnou pozornost, ale zároveň upozadily výkony v kleci. Na to upozornil Curtis Blaydes, který se do ní a dalších zápasnic opřel.

 Šestadvacetiletá Paige VanZantová (8-4) si karanténu krátí odvážnými fotkami, na kterých se svým manželem, zápasníkem organizace Bellator, Austinem Vanderfordem (9-0) pózuje nahá. Po delší odmlce přidala další snímek.

 

„Vyzkoušeli jsme na chvíli nosit oblečení, ale není to nic pro nás,“ komentovala fotku, kde si choulostivá místa zakrývá slamákem.Paige si svým vzhledem získala mnoho fanoušků, a dokonce si z klece odskočila k modelingu a do televizní taneční soutěže.  Atraktivitou a svými křivkami však nepřitahuje jen kladnou pozornost, ale i kritiku.

Svou poslední fotkou jen přidala vodu na mlýn Curtisi Blaydesovi (13-2-1NC), který v dubnu negalantně zpochybnil  zápasové dovednosti některých zápasnic.
 

„Ať mi nikdo nezkouší namluvit, že Paige VanZant a Rachael Ostovič zůstávají v UFC kvůli výkonům, a ne kvůli sexappealu. Jestli se pletu, tak se omlouvám, ale myslím si, že každý MMA fanoušek dokáže rozpoznat, že ty dvě si zasloužily místo v UFC tím, jak vypadají v bikinách,“ napsal na své sociální sítě.

Následně se opřel i do zápasnice organizace Invicta FC Pearl Gonzalezové, která prý vystavováním svých předností kompenzuje stagnaci sportovních výkonů. Za svá slova si od ní vysloužil pořádný protiútok, který vedl k ostré výměně názorů přes sociální sítě.

 

GALERIE: MMA krásky rády ukazují své křivky

1
/
11
Zdroj: Instagram / Rachael Ostovich
Rachael Ostovič na pláži

Paige je v UFC od roku 2014, nicméně mezi zápasy má, pravděpodobně kvůli zranění, dlouhé pauzy. Za šest let stihla pouze osm duelů s bilancí 5-3. Naposledy se v kleci představila v lednu 2019, kdy ve druhém kole ukončila zmíněnou krásku Rachael Ostovičovou (4-5), která od té doby taktéž nezápasila.


Fotku ze předzápasového staredownu s Ostovičovou využila k vrácení úderu Blaydesovi. "Je dobře, že vypadáme tak dobře. Rány do obličeje pak bolí míň, ale o to víc je to sexy," napsala ke svému příspěvku.Obě bojovnice se měly do klece vrátit v první polovině roku 2020. Nicméně havajská kráska musela odstoupit kvůli pozitivnímu nálezu nepatřičných látek a Paige si znovu poranila ruku.


Ostovičová na novou nabídku čeká. Zato Paige ústně souhlasila s duelem s Amandou Ribas (9-1), se kterou se měla utkat v březnu. Nový duel je plánováný na 11. července.


Obě dámy si čas krátí sdílením snímků z tréninku i odvážnými fotkami, které, jak se zdá, nadzvedávají některé zápasníky ze židle.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA - Vychytralé akce

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program