Aktualizováno 25.10. 2016 11:42
nova sport new york

UFC 207 nabírá na velikosti. Už jsou ohlášeny 3 velké zápasy!

Ronda Rousey
Zdroj: facebook

V současnosti fanoušci UFC odpočítávají dny do UFC 205, jako děti na Štědrý den. Premiéra v New Yorku opravdu nabídne tu nejlepší kartu v historii, pokud nedojde na žádná zranění. Nicméně tímto UFC letos nekončí a pro poslední galavečer v tomto roce si připravuje obdobně kvalitní kartu.

UFC 207 je oficiálně posledním galavečerem v tomto roce. Rád by se zapsal také do historie, ale po akcích jako bylo UFC 200 nebo nadcházející UFC 205, bude mít těžkou práci. Ovšem již nyní dává o sobě dost hlasitě znát.


O tom, že se tento galavečer stane místem očekávaného návratu bývalé šampionky Rondy Rousey, jsme již psali. Právě Ronda přitáhne k obrazovkám velký počet diváků a kromě Conora McGregora patří mezi největší hvězdy. Nikdo si tak nebude chtít ujít její výkon po rok dlouhé pauze a především po první prohře v kariéře, která s ní hodně otřásla.

 

Nicméně ani novopečená šampionka Amanda Nunes, se nebude chtít svého pásu hned při první obhajobě vzdát.
Minulý týden přibyla i dlouho diskutovaná odveta mezi bývalými šampiony těžké váhy, Fabriciem Werdumem a Cainem Velasquezem. Poprvé se radoval Werdum, kdy v Mexiku dokázal Caina uškrtit ve třetím kole. Velasquez ovšem ten den nevypadal v nejlepší formě a zřejmě se na něm podepsal i zvýšený tlak v Mexiku.

 

Nyní se sejdou v Las Vegas, tudíž všechny kdyby půjdou stranou. Souboj světové dvojky a trojky vyprodukuje zcela zjevně příštího vyzyvatele Stipeho Miocice o titul šampiona těžké váhy.


Dnes k ránu byl navíc potvrzen další titulový zápas. „Dominator“ Dominick Cruz se postaví dalšímu nepříteli z týmu The Alpha Male. Tentokrát to bude jejich největší talent, Cody Garbrandt, který doposud nebyl poražen a z deseti zápasů, skončil devět knokautem. Pro 25letého borce to je obrovská příležitost, ovšem Cruz patří mezi nejzkušenější borce. Svou roli v tomto duelu obstarají i ostrá slova, protože Dominick a Cody se do sebe už přes Twitter delší dobu pouští. O zábavu bude tedy postaráno.
 

 

UFC 207 se bude vysílat netradičně v sobotu ráno 31. prosince. Proč tedy nezačít ráno ohňostrojem v oktagonu a o půlnoci pokračovat sledováním podobné záležitosti na obloze.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 19:00 21:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   21:00

   Večerní Sportovní noviny

   21:05

   Hokej: NHL – play-off

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Natural Track Luge - World Championship

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:00 20:25

   Off-road Maraton (1)

   20:25

   Fotbal: Cesc Fábregas - záložník AS Monaco

   20:55

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

   23:00

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   01:00

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   02:30

   UFC Unleashed (2)

Celý Program