Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

důležité posty

Udrží Slavia hvězdné stopery? Trpišovský prozradil, jak se věci mají

Michael Ngadeu a Simon Deli
Zdroj: Profimedia
Michael Ngadeu a Simon Deli

Udrží Slavia svou stoperskou dvojici? Simon Deli i Michael Ngadeu mají nabídky ze zahraničních klubů a je jen na nich, zda v Edenu vydrží. Více o tématu prozradil trenér Jindřich Trpišovský.

Slavia odehrála první ostrý zápas o trofej v sobotu a na pozici stoperů nastoupili David Hovorka a Ondřej Kúdela. Je ale zřejmé, že pro zápasy Ligy mistrů by sešívaní dál rádi počítali s osvědčenou dvojicí Deli – Ngadeu.


„U Simona je to dané. Má výstupní klauzuli a momentálně je o něj zájem z mnoha klubů z různých lig. Je na něm, jestli s námi zůstane, nebo přijme novou výzvu. Samozřejmě pevně věříme, že Simon zůstane, protože víme, jak mu na Slavii záleží. Myslím si, že kdyby neměl takový vztah ke klubu, tak už je dávno pryč,“ říká Jindřich Trpišovský na konto Simona Deliho pro klubový web.


Hrozí ale i přestup Michaela Ngadeua, pro kterého v sobotu v dresu Kamerunu skončilo mistrovství Afriky. „U něj je to podobně jako u Simona. Je to ale o to složitější, že on s námi teď není. Musíme řešit to, jaký bude mít program, protože po skončení sezony okamžitě naskočil do kempu s Kamerunem. Neměl ani jeden den volna,“ vysvětluje Trpišovský nelehkou situaci.


„Ohledně jeho budoucnosti – udělali jsme spoustu práce, abychom mohli hrát poslední předkolo Ligy mistrů, dělali jsme na tom všichni společně a já doufám, že i Míša si tohle uvědomuje a že nám k našemu snu v tom dvojzápase pomůže,“ dodal trenér Slavie.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 23:50

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto3)

   23:50

   Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)

   00:40

   Rebuy Stars Poker Show - MČR 2019 (3/3)

   01:35

   Infinite Trail

   02:05

   Fotbal: Orlando City SC - Atlanta United FC

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 21:05 23:35

   NZ Darts Masters

   23:35

   Fotbal: D.C. United - New York Red Bulls

   01:15

   UFC Countdown: Cormier vs. Miocic 2

   02:05

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   08:00

   NZ Darts Masters

   13:00

   Sportovní originaly - 180 s Raymondem van Barneveldem 2

Celý Program