důležité posty

Udrží Slavia hvězdné stopery? Trpišovský prozradil, jak se věci mají

Michael Ngadeu a Simon Deli
Zdroj: Profimedia
Michael Ngadeu a Simon Deli
Téma:

Udrží Slavia svou stoperskou dvojici? Simon Deli i Michael Ngadeu mají nabídky ze zahraničních klubů a je jen na nich, zda v Edenu vydrží. Více o tématu prozradil trenér Jindřich Trpišovský.

Slavia odehrála první ostrý zápas o trofej v sobotu a na pozici stoperů nastoupili David Hovorka a Ondřej Kúdela. Je ale zřejmé, že pro zápasy Ligy mistrů by sešívaní dál rádi počítali s osvědčenou dvojicí Deli – Ngadeu.


„U Simona je to dané. Má výstupní klauzuli a momentálně je o něj zájem z mnoha klubů z různých lig. Je na něm, jestli s námi zůstane, nebo přijme novou výzvu. Samozřejmě pevně věříme, že Simon zůstane, protože víme, jak mu na Slavii záleží. Myslím si, že kdyby neměl takový vztah ke klubu, tak už je dávno pryč,“ říká Jindřich Trpišovský na konto Simona Deliho pro klubový web.


Hrozí ale i přestup Michaela Ngadeua, pro kterého v sobotu v dresu Kamerunu skončilo mistrovství Afriky. „U něj je to podobně jako u Simona. Je to ale o to složitější, že on s námi teď není. Musíme řešit to, jaký bude mít program, protože po skončení sezony okamžitě naskočil do kempu s Kamerunem. Neměl ani jeden den volna,“ vysvětluje Trpišovský nelehkou situaci.


„Ohledně jeho budoucnosti – udělali jsme spoustu práce, abychom mohli hrát poslední předkolo Ligy mistrů, dělali jsme na tom všichni společně a já doufám, že i Míša si tohle uvědomuje a že nám k našemu snu v tom dvojzápase pomůže,“ dodal trenér Slavie.

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • TOP Liga ČTS by MONETA

   14:00 15:45
   15:45

   Nova Cup - Sázava

   16:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

   17:45

   Czech rally 2020 (1)

   18:10

   Off-road Maraton (1)

   18:30

   Odpolední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Lyon - Stade Brestois

   14:45 16:30
   16:30

   Element (417)

   16:45

   Filip Řeháček - zimní příprava

   17:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche

   18:40

   Basketbal: De’Aaron Fox - Koše z protiútoku

   19:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - Minnesota Timberwolves

Celý program