silný proslov

Udělejte radost šampionce! Sexy Koukalová prosí národ: Noste roušky!

Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 25. 3. 2020
Téma:

Dvojnásobná olympijská medailistka ze Soči Gabriela Koukalová je dalším sportovcem, který nevydržel jen nečinně pohlížet na nezodpovědné občany. Ve vyzývavém tričku s lascivně odhaleným ramenem vyslala k národu silný proslov.

Bývalá hvězda bílých stop a terčů usedla před své zařízení a natočila národu, který prožívá těžké chvíle, srdceryvný vzkaz. Apelovala především na ty nezodpovědné občany, kteří berou vládní nařízení na lehkou váhu.

 

"Ahoj, zdravím vás v této výjmečné době." Těmito slovy otevírá svůj dvouminutový proslov držitelka dvou stříbrných medailí z olypiády v Soči.

 

Záhy vytáhla Gabriela z klína roušku, kterou by měli nyní nosit všichni, kteří se pohybují venku mezi lidmi. "Už i já vás prosím a apeluji s těmi rouškami, protože mě fascinuje, že i v současné době pořád existuje poměrně dost lidí, které je prostě nenosí. Zamyslete se nad tím a nebuďte vůči tomu lhostejní,“ vyslala důležitý vzkaz Koukalová.

Ta poté také poděkovala těm, kteří se v této těžké době starají o krocení zhoubného viru i těm, jež v první linii zajišťují přínos potravin či dobrovolně pomáhají.

 

"My Češi umíme táhnout za jeden provaz. V tomhle jsme naprosto výjimeční," vyzdvihla přednost malého národa ve středu Evropy jedna z jeho nejúspěšnějších sportovkyň.

Pro mnoho mužů bylo velmi těžké udržet pozornost při jejích slovech. Populární závodnice se před natáčecí zařízení posadila v rajcovním tričku, pod kterým se rýsovaly její přednosti. Pokud jste tedy napoprvé příliš nevěnovali pozornost jejímu sdělení, tak si, prosím, pusťe video ještě jednou.

 

A, samozřejmě, noste roušky či jinou ochranu obličeje. Neděláte to jen pro sebe, ale i pro ostatní. Třeba pro vaše oblíbené sportovce.
 

TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finále Východní konference NHL 2019

   23:20 01:10
   01:10

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   01:25

   Basketbal: LeBron James - NEJ akce 2015 - 2020

   02:00

   Basketbal: Chris Paul - NEJ akce 2015 - 2020

   02:30

   25 - year anniversary Verbier

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • UFC: Jorge Masvidal

   22:05 01:55
   01:55

   UFC Reloaded (29)

   03:00

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   10:50

   UFC Reloaded (29)

   11:50

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

Celý program