silný proslov

Udělejte radost šampionce! Sexy Koukalová prosí národ: Noste roušky!

Richard Wagner
Richard Wagner
Publikováno 25. 3. 2020
Téma:

Dvojnásobná olympijská medailistka ze Soči Gabriela Koukalová je dalším sportovcem, který nevydržel jen nečinně pohlížet na nezodpovědné občany. Ve vyzývavém tričku s lascivně odhaleným ramenem vyslala k národu silný proslov.

Bývalá hvězda bílých stop a terčů usedla před své zařízení a natočila národu, který prožívá těžké chvíle, srdceryvný vzkaz. Apelovala především na ty nezodpovědné občany, kteří berou vládní nařízení na lehkou váhu.

 

"Ahoj, zdravím vás v této výjmečné době." Těmito slovy otevírá svůj dvouminutový proslov držitelka dvou stříbrných medailí z olypiády v Soči.

 

Záhy vytáhla Gabriela z klína roušku, kterou by měli nyní nosit všichni, kteří se pohybují venku mezi lidmi. "Už i já vás prosím a apeluji s těmi rouškami, protože mě fascinuje, že i v současné době pořád existuje poměrně dost lidí, které je prostě nenosí. Zamyslete se nad tím a nebuďte vůči tomu lhostejní,“ vyslala důležitý vzkaz Koukalová.

Ta poté také poděkovala těm, kteří se v této těžké době starají o krocení zhoubného viru i těm, jež v první linii zajišťují přínos potravin či dobrovolně pomáhají.

 

"My Češi umíme táhnout za jeden provaz. V tomhle jsme naprosto výjimeční," vyzdvihla přednost malého národa ve středu Evropy jedna z jeho nejúspěšnějších sportovkyň.

Pro mnoho mužů bylo velmi těžké udržet pozornost při jejích slovech. Populární závodnice se před natáčecí zařízení posadila v rajcovním tričku, pod kterým se rýsovaly její přednosti. Pokud jste tedy napoprvé příliš nevěnovali pozornost jejímu sdělení, tak si, prosím, pusťe video ještě jednou.

 

A, samozřejmě, noste roušky či jinou ochranu obličeje. Neděláte to jen pro sebe, ale i pro ostatní. Třeba pro vaše oblíbené sportovce.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:00 16:40

   Basketbal: Teksüt Bandirma - San Pablo Burgos

   16:40

   Fotbal: Eintracht Frankfurt - Werder Brémy

   18:30

   Hokej: NHL - v hlavní roli Češi

   18:45

   Anglické kluby v Evropské lize 2019/2020

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Finálová série Stanley Cupu 2018

 • Nova Sport 2

  • 16:30 17:00

   Rychlá kola (4)

   17:00

   NHL: Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

   18:45

   Zvedni se z gauče (2)

   19:00

   Finálová série NBA 2018

   21:20

   UFC Countdown: McGregor vs. Diaz

   22:05

   UFC 196: McGregor vs. Diaz

Celý Program