co na to ufc?

Hvězdné spojení: Boxer Fury chce do klece, povede ho Conor. V UFC se těší

Conor McGregor a Tyson Fury
Zdroj: Profimedia
Conor McGregor a Tyson Fury

Neporažený boxer Tyson Fury stále nemá dost a chce ovládnout svět bojových sportů zas v jiném odvětví. Po vítězné premiéře ve wrestlingu oznámil další výzvu. V příštím roce chce zápasit v MMA. Na jeho debut ho má připravit sám Conor McGregor!

Tyson Fury si nedává malé cíle. Po wrestlingovém zápasu pokračuje ve své dominanci bojových sportů. "Budou se dít velké věci, je možné že uvidíte můj MMA debut příští rok. Už jsem mluvil s Conorem a bude mě trénovat,“ komentuje své plány neporažený boxer.
 

Furyho prohlášení rozvířilo vody MMA. Prezident UFC Dana White ale kroutí hlavou: „Jestli Fury chce, mám pro něj spoustu zápasníků, ale nedává mi to smysl. Tyson je jeden z nejlepších boxerů světa, proč chce dostat nakládačku v oktagonu?“Naopak těžká váha Francis Ngannou je za Furyho výzvu rád. „Jsem tu Fury! Rozdáme si to v oktagonu a pak i v boxerském ringu. Mě bude trénovat Mike Tyson. A další soupeře už hledat nemusíš, pošlu tě do důchodu,“ odpověděl britskému boxerovi stokilový zápasník.

Cikánský král, jak si Fury přezdívá, už ve své kariéře překonal větší překážky. Po vítězství nad Vladimírem Kličkem v roce 2015 se stal boxerským šampiónem. Pak však přišla suspendace, drogy a psychické problémy. Naštěstí se vrátil zpět a v prosinci 2018 se utkal o pás WBC s Deontayem Wilderem. Jejich zápas skončil kontroverzní remízou.

Oba boxeři se ale dál provokují na sociálních sítích. Ve středu Fury sdílel na svém instagramu video adresováno právě Wilderovi: „Nebojím se tě, rozhodčí mě okradli, když jsem tě zmlátil v tvé zemi. Uvidíme se 22. února. Dokončím, co jsem začal.“ Vypadá to tedy, že před MMA premiérou chce Cikánský král znovu usednout na boxerský trůn. Zápas ale ještě nebyl oficiálně potvrzen.

dch TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   12:50

   Element (405)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Malta Cup - Finále

   10:45

   Ligue 1 Highlights (21)

   11:45

   NBA: Vzpomínka na Kobyho Bryanta

   12:00

   Element (405)

   12:15

   UFC Reloaded (10)

   13:00

   Fotbal: Le Havre AC - ES Troyes

Celý Program