Míč mu proklouzl

Tým legendy Barcelony smolně prohrál. Brankář předvedl šílený kiks

Sobotní program katarské ligy nabídl velký šlágr. Proti sobě v šestém kole nastoupily týmy Al-Sadd a Al-Rayyan. V zápase padlo dohromady šest branek, hosté vyhráli 4:2. O rozhodující moment střetnutí se postaral brankář domácích Saad Al-Sheeb, který předvedl obrovskou chybu.

Běžela 59. minuta utkání. Skóre bylo vyrovnané 2:2. Hráči Al-Rayyanu zrovna podnikli ofenzivní akci, na jejímž konci střílel Abdulaziz Hatim. Na první pohled se nejednalo o nebezpečnou střelu, ale míč nakonec skončil v síti.

Devětadvacetiletý brankář Al-Sheeb, který chytá i za katarskou reprezentaci, totiž absolutně nezvládl svůj zákrok. Balon mu podklouzl pod rukou a než stačil zareagovat, už byl míč za čárou.

Svěřenci legendárního záložníka Barcelony Xavi Hernandéze tak rázem prohrávali 2:3. Do konce poločasu sice zbývalo ještě něco málo přes půl hodiny, ale přesto na inkasovanou branku nedokázali zareagovat. Navíc v 70. minutě inkasovali počtvrté.

Al-Sadd si tak připsal svou první porážku v letošní sezoně a v katarské lize mu patří třetí místo. Al-Rayyan je hned za ním čtvrtý.