Seattle Kraken

Tým Krakenů pomalu vyplouvá na povrch. Je mezi nimi i jeden Čech

Vítek Vaněček
Zdroj: Profimedia
Vítek Vaněček.
Skok Aleš
Aleš Skok
21.7. 2021 19:10
Téma:

Rozšiřovací draft Seattlu Kraken je v plánu sice až v noci, ale nový tým podle zámořských novinářů už začíná dostávat obrysy. Mezi zatím neoficiálně oznámenými jmény je i český brankář Vítek Vaněček.

Podle renomovaných zámořských novinářů už zbývají pouhé tři týmy, ze kterých ještě nevyšlo najevo, koho si vyberou. Údajně se ještě neví, kdo půjde z New Yorku Rangers, Buffala a Detroitu.

 

Jasno by mělo být o 13 útočnících, 11 obráncích a o všech třech brankářích. A právě mezi nimi by se mělo objevit české jméno. Seattle si údajně vzal Vítka Vaněčka. Dalšími jsou floridský Chris Driedger a z Ottawy 24letý Joey Daccord.

 

Mezi obránci najdeme Adama Larssona z Edmontonu, Vince Dunna ze St. Louis, Nikitu Zadorova z Chicaga, Haydna Flueryho z Anaheimu, z Montrealu by měl přijít jeho bratr Cale Fleury, z Columbusu Gavin Bayreuther, dallaský Jamie Oleksiak, dále Jérémy Lauzon, z Kings Kurtis MacDermid, z Minnesoty Carson Soucy a z Calgary velezkušený Mark Giordano.

 

I mezi útočníky najdeme zajímavá jména. Z Islanders nejspíš zamíří do Seattlu Jordan Eberle, coloradský Joonas Donskoi nebo Brandon Tanev z Penguins.

 

 

Od dvojnásobných obhájců titulu by měl odejít Yanni Gourde. A jaká jsou další jména? Torontský dres nejspíš změní dres Jared McCann, z Nashvillu zamíří pryč Calle Järnkrok, z Jets Mason Appleton, od Devils se trhne Nathan Bastian, z Caroliny Morgan Geekie, od Flyers Carsen Twarynski, z Vancouveru Kole Lind, z Arizony Tyler Pitlick a ze San Jose přijde Alexander True.

 

Nic ale ještě není oficiálně potvrzeno. Vše bude jasné v noci na zítřek v 1:55, kdy rozšiřovací draft vypukne. A vy ho můžete živě sledovat na Voyo.

 

Seattle už se na mapu NHL ale zapsal jinak:

VOYO

Sledujte Nova Sport ve Full HD na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   ATP Tour 250: Truist Atlanta Open

   10:40

   Sportovní originály - František Straka - hráč

   11:05

   ATP Tour 250: Generali Open

   12:45

   Kolo pro život - Dobříš

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • ATP Tour 250: Generali Open

   09:00 10:45
   10:45

   Fotbal: Ligue 1 - Nejlepší góly sezony

   11:00

   Fotbal: Trenčín - Zlaté Moravce

   12:45

   Tour de France - Speciál

   12:55

   Save Boxing II.

   13:45

   KSW 62: Kołecki vs. Szostak

Celý program