Fotbal Ze zákulisí

Tvrdík se chlubil a přitom odkryl, co nechtěl: Seznam chtěných posil

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Profimedia / Twitter

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík je znám tím, že rád zastane funkci tiskového mluvčí. O posilách i jiných novinkách v rámci pražského celku se totiž s fanoušky rád dělí prostřednictvím svého twitterového účtu, kde jsou tyto informace dřív, než na oficiálních médiích klubu. Jenže teď Tvrdík zřejmě nevědomky propálil něco, co asi ani nechtěl. Odtajnil seznam hvězd, které chce Slavia ulovit…

Byl to takový nevinný tweet, který měl doplnit ten, ve kterém se Jaroslav Tvrdík chlubil, že do Slavie zamíří talent z Příbrami Jan Matoušek, a ve kterém oslavoval dobrý výkon sešívaných ve 3. předkole Ligy mistrů s Dynamem Kyjev (remíza 1:1).

 

 

Jenže ten tweet odhalil nejspíš více, než Tvrdík chtěl. Pokud to tedy nebyl záměr, jelikož ho šéf Slavie nestáhl ze svého účtu. Když si totiž fotku zvětšíte, uvidíte seznam zajímavých jmen – jmen těch hráčů, které chtěl nebo chce Tvrdík do Slavie dostat.
 

 

Na tabulkách jsou varianty rozestavení Slavie v různých alternativách dle toho, jací hráči jsou trenérům k dispozici. Na variantách jsou i jména hráčů, které by Slavia chtěla do svých řad ještě zlanařit. Tak třeba Josef Šural, Michal Trávník, Benjamin Tetteh či Jiří Skalák. "Jedná se o plán na únor, březen. Je to posílení snů," zareagoval na Twitteru Tvrdík, když věděl, co provedl.

 

V těch čmáranicích jsou i další. Tak třeba olomoucký Šimon Falta, plzeňský Ubong Ekpai, jablonecký Davis Ikanieks, ale také hráči ze zahraničí. Mezi nimi například Egypťan Amr Warda z klubu PAOK, Švéd Kristoffer Olsson z AIK Solna nebo Srb Nemanja Radonjič z CZ Bělehrad. Tak uvidíme, jak se omalovánky Jaroslava Tvrdíka přiblíží realitě…

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:45

   Házená: SC Magdeburg - SG Flensburg - Handewitt

   20:45

   RunTour - Pardubice

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Fotbal: Paris Saint - Germain - FC Nantes

   22:50

   NHL - akce měsíce

   23:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 20:00 21:30

   Czech Open 2019

   21:30

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj Legend Ohlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   21:45

   Element (402)

   22:00

   Basketbal: Iberostar Tenerife - Brose Bamberg

   23:40

   Fotbal: AS Saint - Étienne - OGC Nice

   01:25

   NBA – akce měsíce

Celý Program