Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

fotbal Fandit fair play

Tvrdík před derby prosí fanoušky. Poslal jim tyto vzkazy!

Jaroslav Tvrdík
Zdroj: Profimedia

Fotbalisty Slavie čeká další extrémně sledovaný a vypjatý zápas. Po čtvrtečním čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea (0:1), nastoupí sešívaní od 18 hodin v derby proti Spartě. A předseda představenstva Jaroslav Tvrdík poslal na Twitteru fanouškům jasný vzkaz.

Slavia nebojuje jen na hřišti, ale také v hledišti. Kvůli řádění svých fanoušků proti Genku měli Pražané zavřenou část tribuny Sever na utkání s Chelsea. A kvůli vulgárním výrokům na adresu trenéra Karviné a bývalého kouče Slavie Františka Straky, zase hrozilo uzavření celého stadionu v zápasech domácí ligy a poháru.

Nicméně fanoušci, i díky velké licitaci vedení slavistického klubu, vyvázli jen s podmínkou, takže na derby, budou moci podporovat svůj milovaný klub. Ale pokud se nějakým nekalým způsobem proviní, bude příští domácí utkání bez diváků. A proto Tvrdík na Twitteru „fans“ klubu prosí, aby fandili slušně.

 

„Moc prosím fanoušky, nutně Vás potřebujeme i na dalších zápasech, abychom si užili 25. 5. 2019 radost z poháru nad hlavou. Neoslabujte klub a tým svoji případnou neúčastí. Fanděme fair play bez nenávisti a rasismu. Je to sezona snů a pojďme ji společně táhnout k úspěšnému konci!“

Následně dodal, že sparťané budou v Edenu provokovat všemi možnými způsoby, a proto doufá, že skalní příznivci klubu zůstanou klidní. „Jude Slavie slyšet určitě bude. A i třeba jen proto, aby bylo 24. 4. 2019, na další domácí zápas se stejným soupeřem v MOL cupu, bylo slyšet již jen to. Nenechte se vyprovokovat, oni nejsou v podmínce. Chceme držet oba poháry, bez fans to nedokážeme!“
 

vat TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:05 14:15

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   14:15

   FIA CEZ – závody na okruzích (2)

   14:45

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   15:15

   Element (390)

   15:25

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   17:10

   Dynamo Kyjev - FK Jablonec

 • Nova Sport 2

  • 13:35 14:00

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   14:00

   Tom Belz - Kilimandscharo

   14:30

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   15:30

   RunTour – Ostrava

   15:45

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   16:15

   FIA CEZ – závody na okruzích (2)

Celý Program