velké peníze

Tvrdík potvrdil zájem o Koláře! Chceme přes 400 milionů korun, vzkázal

Ondřej Kolář a Jaroslav Tvrdík
Zdroj: profimedia.cz/koláž tn.cz
Ondřej Kolář a Jaroslav Tvrdík
Téma:

Předseda představenstva fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík reagoval na zvěsti, které se objevily v souvislosti s nabídkou na brankáře Ondřeje Koláře. O toho se údajně zajímá francouzský klub Nice, což nepopřel ani Tvrdík. Na Twitteru ale popsal rozdíly mezi realitou a informacemi, které se objevily v médiích.

Ondřej Kolář je neochvějnou jedničkou pražského velkoklubu. Patří mezi opory a pro trenér Jindřich Trpišovský na něj sází. Vždyť to byl právě on, kdo si pětadvacetiletého gólmana vytáhl z Liberce, kde oba předtím působili.
  

Po výborném představení v loňském ročníku Evropské ligy a letošním působení v Lize mistrů se o hráče Slavie zajímají i evropské týmy z předních soutěží. V kuloárech se nyní objevila informace, že Koláře chce získat Nice, což částečně potvrdil i Tvrdík.


 

Ten teď uvedl vše na pravou míru. „Fakta: 1. Nabídka na Ondru z Nice ještě nedorazila, jen indikativní od agentury. 2. Měla by být 8 milionů euro. 3. Můj názor – chceme minimálně dvojnásobek (přes 408 milionů korun – pozn. aut.). Fikce: 1. Nabídka leží na stole. 2. Činí 15 milionů euro. 3. Tvrdík je blázen, když chce 30.“Zároveň si také posteskl nad tím, kolik nepravd se ohledně hráčů Slavie objevilo v médiích. „Slavia je v kurzu médií, její tržní hodnota stoupá. V českém i mezinárodním prostředí. Je mi hrozně líto, jak moc je možné dnes napsat nepravdu o platech Tomáše Součka nebo Milana Škody, o nabídkách na Ondru Koláře či kohokoliv dalšího. Ubližuje to. A nedá se s tím reálně bojovat,“ dodal na Twitteru.
 

vat TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program