turnaj vrcholí

Turnaj MLS zná všechny semifinalisty. Dál jdou Minnesota a Portland

Hráči Portlandu se radují
Publikováno 2. 8. 2020

Speciální návratový turnaj MLS už vrcholí. V noci ze soboty na neděli se odehrály poslední čtvrtfinálové zápasy, a je tak známá čtveřice klubů, ze které vyjde vítěz. Posledními semifinalisty se staly celky Minnesoty a Portlandu.

Minnesota v zápase se San Jose Earthquake ukázala, jak nedůležitá je statistika držení míče. United měli pouze 36 %, ale přesto kalifornský tým vysoce předčili ve střelách na bránu 13:4 a také na góly zvítězili 4:1.

Lod a Hayes slepenými góly poslali Minnesotu do vedení. San Jose po proměněné penaltě Erikssonem sice snížilo, jenže za United se následně prosadili Amarilla a Hairston, kteří stanovili konečné skóre 4:1 pro minnesotský tým.

V druhém utkání noci změřily síly New York City a Portland Timbers. Lépe začali newyorčané, za které v 27. minutě proměnil penaltu Medina, jenže to bylo z jejich strany vše.

Portland ještě před přestávkou srovnal zásluhou Blanca, obrat dokonal v 65. minutě Valeri a gól jistoty přidal minutu po příchodu na hřiště nádhernou střelou Polo. Timbers se v semifinále utkají s Philadelphií Union, na Minnesotu čeká Orlando.