fotbal velký problém

Tuhle fotku řeší celé Slovensko! Fotbalový ředitel jde k rozhodčím

Sportovní ředitel Slovanu Bratislava
Zdroj: facebook

Slovensko řeší neobvyklý fotbalový skandál, který může mít nepěknou dohru. Po nedělním utkání nejvyšší Fortuna ligy mezi Dunajskou Stredou a Trnavou, se na facebooku objevila fotografie sportovního ředitele Slovanu Bratislava, jak míří do místnosti pro rozhodčí!

Richard Trutz je sportovní ředitel Slovanu Bratislava a právě ten měl během poločasové pauzy zamířit do místnosti sudích. Usvědčuje ho z toho fotografie, kterou pak klub Spartak Trnava umístil na svůj facebook s následujícím komentářem:

"Včera se na sociálních sítích objevila po zápase v centru tato fotografie sportovního ředitele Slovana Bratislava Richarda Trutza před na místností rozhodčích v Dunajskej Strede. FC Spartak vydal krátké prohlášení:

Skandál na Slovensku

"Samozřejmě, že jsme tu fotografii zaregistrovali na sociálních sítích. Klub se bude zabývat oficiální stížností příslušným orgánům. Do jejich vyjádřejí nebudeme záležitost mediálně komentovat," stálo na oficiálních facebookových stránkách klubu Spartak Trnava.

Tabulka nejvyšší slovenské fotbalové soutěže
Zdroj: livesport.cz

Podle deníku SME.sk mohl Trutz ovlivnit rozhodčí, aby znevýhodnili vedoucí tým slovenské nejvyšší soutěže před zápasem Slovanu Bratislava. Nutno podotknout, že zápas mezi Dunajskou Stredou a Trnavou nakonec skončil 1:0 pro domácí po gólu ve druhém poločase.

Pokud se tedy potvrdí, že fotografie byla pořízena skutečně v poločasové přestávce, čeká nejspíš Slovensko pořádný fotbalový skandál.

• 13:25 15:10

Házená: Füchse Berlín - Rhein-Neckar Löwen