Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

chyběly mu centimetry

Trpká Ronaldova radost, Ramsey mu ukradl rekordní gól!

Cristiano Ronaldo poté co mu Ramsey ukradl gól
Zdroj: Profimedia

Mohl to být už čtyřiatřicátý tým, proti kterému by se Ronaldo v Lize mistrů prosadil, jenže když jeho přímý kop propustil brankář a míč už se převaloval přes brankovou čáru, doklepl ho do sítě Aaron Ramsey a Lokomotiv Moskva tak Ronaldo mezi své skalpy nepřidal.

Hned trojice hráčů drží tento rekord. Raúl, Messi a Cristiano Ronaldo v Lize mistrů skórovali proti 33 týmům a portugalský fenomén doufal, že se v tomto žebříčku na čele osamostatní.


Trvalo to pouhé tři minuty a Ronaldo se z nového rekordu mohl radovat, nebýt jeho spoluhráče Aarona Ramseyho. Ronaldo zamířil svůj přímý kop z velkého úhlu rovnou na bránu a brankář Guilherme nedokázal střelu zkrotit. Míč mu prošel mezi nohami a bylo jasné, že skončí v bráně. Na poslední chvílí ale přispěchal Ronaldův spoluhráč Ramsey a míč na brankové čáře ještě dorazil.


Portugalec tak o svůj rekordní zápis přišel a když ho v 81. minutě trenér Sarri střídal, neskrýval svou frustraci. Věděl, že přišel o příležitost vytvořit nový rekord.

Maurizio Sarri po zápase uvedl, že Ronalda vystřídal, jelikož na své hvězdě týmu viděl zdravotní potíže a nechtěl riskovat vážnější zranění.


Smutný hrdina Aaron Ramsey po zápase sdělil médiím, proč míč ještě dorážel: "Myslel jsem, že brankář je ke mně o dost blíž, a že by mohl ještě skočit zpátky a možná to i chytit." Přestože tedy Velšan dal gól, u fanoušků si to spíše rozházel. "Instinktivně jsem si chtěl být jistý, že se míč dostane přes brankovou čáru. Ronaldovi už jsem se omluvil," dodal Ramsey.

 

sup TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Arizona Coyotes

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Winter Games NZ - Freeski & Snowboard Slopestyle

   11:30

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Grand Slam of Darts 2019

   11:30

   adidas Rockstars

   12:00

   Element (400)

   12:15

   UFC Reloaded (1)

   13:10

   UFC Fight Night: Magomedsharipov vs. Kattar

   15:05

   Champion of Champions 2019

Celý Program