Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

sláva dobře to dopadlo

Trnitá cesta do UFC má šťastný konec! Český bijec zdraví z USA

Michal Martínek zdraví z Las Vegas
Zdroj: Instagram

Český MMA zápasník Michal Martínek úspešně dorazil do Las Vegas, kde bude natáčet promo materiály pro slavnou UFC. Na konci července ho čeká zápas, kde si může vybojovat životní kontrakt. Cesta do "města hříchu" ale málem skončila fiaskem už na letišti, protože Michala nechtěli do USA vpustit.

O tom, jak složité je dostat se do slavné UFC by mohl Michal Martínek napsat knihu. A to je zatím stále na začátku, protože zápas o všechno ho teprve čeká. Nicméně jeho cesta do Las Vegas, kde bude natáčet upoutávku na zápas před prezidentem organizace Danou Whitem, byla hodně trnitá.

"Tak mě do Států nepustili. Jedu zpátky do Prahy,“ informoval Martínek na začátku týdne fanoušky na svém instagramu. Proč tomu tak bylo vysvětlil podrobněji zde. Takže to se šampionem těžké váhy organizace Oktagon vypadalo všelijak a jeho sen se začínal pomalu rozplývat.
 

Nakonec ale vše dobře dopadlo, protože Martínkovi se podařilo sehnat potřebná povolení a společně s kamarádem mohli odcestovat za velkou louži. "Začalo to hezky, povolení mám, ale zrušili nám let do Londýna, kvůli počasí. Takže dneska směr New York a ten let má taky zpozdění. Včera 20 hodin + dneska 20 a když se nic nepo**re, víc než se po**alo, všechno, co mohlo," popisoval průběh cesty do Las Vegas.

Michal Martínek zdraví z Las Vegas
Zdroj: Instagram


Nakonec vše dobře dopadlo a bývalý hokejista se úspěšně dopravil do Las Vegas. Tam si udělal selfie u hracího automatu a sdělil fanouškům, že první část jeho mise je splněna. "40 hodin klimatizace, fastfoodu, letištních kontrol a 5 letech jsme zde," napsal a připojil společnou fotku s kamarádem.

GALERIE: Michal Martínek se pokusí probojovat do UFC

1
/
4
Zdroj: facebook
Michal Martínek

Úředníci na letišti si tedy nakonec na Michala nepřišli. Snad se se stejnou vervou, jako s nimi, popere na konci července s brazilským soupeřem Rodrigem Nascimentem, který by se do UFC chtěl pochopitelně také podívat.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program