Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Krásná tradice

Třetí klub v NHL, třetí dítě. Gudas oznámil radostnou novinu

Radka Gudase čeká těžké období. Po čtyřech letech se v Americe musí stěhovat a zařizovat bydlení ve Washingtonu. Do toho ale přišla skvělá zpráva. S novým působištěm přijde i nový přírůstek do rodiny.

U Gudasových to už je snad tradice. Dcerka Leontýnka se narodila Radkovi s Bárou v Tampě, syn Kvído zase ve Philadelphii. Teď se Gudasovi stěhují do Washingtonu a na cestě je třetí dítě, které by se mělo narodit v říjnu. 
 

„Rád bych stěhování stihl v polovině září, ale záleží, jaké budou volné byty a baráky. Ještě nejsem ani v kontaktu s realiťákem, takže zatím nevím. V srpnu plánujeme letět do Kanady a začneme hledat. Kvůli malému bychom raději zůstali ve Philadelphii, bude to hektičtější. Čím dřív se přesuneme, tím lépe, aby se rodinka zaběhla. Určitě přijede i babička a děda, kteří nám pomohou kvůli šestinedělí," řekl pro web isport.cz.


O samotném stěhování do Washingtonu se dozvěděl dost kuriózně. „Přišlo to zčista jasna. S manželkou a dětma jsme byli na svatbě a dvacet minut před obřadem mi to manažer řekl. Bohužel jsme to měli zažitý ve Philadelphii, teď už se ale těším na nové spoluhráče,“ prozradil na nadačním turnaji Jakuba Voráčka.


Hokejová rodina Gudasových už tak nabírá obřích rozměrů. Sestra Radka Karolína totiž žije s brankářem Michalem Neuvirthem a mají spolu dvě děti. Dceru Emily a syna Marka. 

 

14

GALERIE: Rodina Radka Gudase

Zdroj: Profimedia

Rodina Radka Gudase

Hodnocení:

hp TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 17:00 19:30

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   19:30

   Element (392)

   19:40

   Mistrovství světa SKIF 2019

   21:30

   Večerní Sportovní noviny

   21:35

   Attakwas Extreme

   22:05

   Fotbal: Atlanta United FC - D.C. United

 • Nova Sport 2

  • 14:05 18:00

   World Matchplay Darts 2019

   18:00

   NBA 2019

   18:30

   UFC Now (17)

   19:20

   Hokejky pro Kluka Puka 2019

   19:35

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   20:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

Celý Program