Jak to tedy je?

Neymar už trénoval s PSG! Trenér řekl, jak to s ním bude

Neymar
Zdroj: Profimedia
Téma:

Odejde do Barcelony, bude to Real, nebo snad Neymar zůstane v PSG? Kolem budoucnosti brazilské hvězdy se točí mnoho otazníků, po trucování se už ale Neymar uráčil přijít na trénink. Jenže hrát opět nebude.

Fanoušky už to přestává bavit. Brazilec si chce vytrucovat přestup a největšími favority jsou dva nesmiřitelní rivalové. Barcelona a Real Madrid. Jenže každý den je situace úplně jiná. V sobotu dostali fanoušci další nápovědu. Neymar trénoval s PSG.


Jenže odpoledne zase přišel zvrat. „Ney nedokončil trénink s mužstvem. Ještě je brzo. Musíme počkat další týden,“ uvedl trenér PSG. „Zatím se nic nezměnilo. Ještě tři roky má platnou smlouvu. Momentálně je stále náš hráč,“ dodal.


Naposledy se ale Neymar v dresu PSG objevil 11. května v zápase s Angers, ve kterém vstřelil jeden gól. Od té doby vynechal vinou zranění všechny přípravné zápasy, francouzský Superpohár i první kolo s Nimes.


Neymar se už ale vidí pryč z Paříže a tak možná na své uzdravení úplně nespěchá. Není tajností, že se s některými spoluhráči nepohodl a atmosféra v kabině není ideální. Také ještě aby byla, když jejich největší hvězda trucuje a vykřikuje, jak moc chce pryč.

Související témata:
hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Katalánska (trénink Moto2)

   10:55 11:40
   11:40

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   11:55

   Off-road Maraton (2)

   12:15

   MČR v Gran Turismo Sport (4)

   12:25

   MČR v Gran Turismo Sport (5)

   12:35

   MotoGP - VC Katalánska (kvalifikace Moto3)

 • Nova Sport 2

  • Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   11:35 12:00
   12:00

   UFC Reloaded (63)

   12:40

   Magazín NBA Action (32)

   13:05

   NBA: Boston Celtics - Miami Heat

   15:05

   ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020

   16:10

   Nova Cup - Opava

Celý program