Tvrdá prohra

Trenér MMA se zastal Vémoly! Měli byste mu být všichni vděční, vzkazuje

Karlos Vémola
Zdroj: Profimedia
Téma:
UFC

Karlos Vémola padl v Zápase století s Attilou Véghem už v prvním kole a na jeho hlavu se snesla vlna kritiky. A co víc, mnoho fanoušků se mu i posmívalo. Trenér MMA André Reinders se ale Terminátora zastal. Lidé by mu prý měli naopak děkovat.

Do sobotního večera nikdo Karlose pěstmi neumlátil, Véghovi na to stačily dvě minuty. Terminátor se sesunul k zemi a všechny naděje se rozplynuly. Po velkých předzápasových prohlášeních přišla kritika a výsměch.


Zastání našel jeden z nejslavnějších českých bojovníků u Andrého Reinderse. Partner české modelky Hany Mašlíkové po skončení kariéry založil sportovní klub Reinders MMA a bojuje u něj například Michal Martínek.


„VDĚK, to je emoce, kterou by většina lidí měla cítit vůči Karlosu Vémolovi, ne nenávist a shazování. Pro spoustu lidí byl do sobotního večera idolem a hrdinou a najednou, mají všichni po jedné prohře potřebu jeho výkony shazovat,“ pustil se do pseudofanoušků Reinders na Facebooku.


„Nedávno na mě vyskočila vzpomínka- 6 let od doby, kdy jsem domluvil jeho první zápas v Čechách. Od té doby Karlos udělal obrovský kus práce pro popularizaci MMA u nás, díky němu chodí na zápasy tisíce lidí a MMA v Čechách zažívá neskutečný boom. Mnoho lidí by o MMA ani nevědělo, nebýt Karlose. A často to jsou právě tihle lidé, kteří nejvíc nadávají. Našim bojovníkům Karlos vždy nezištně pomáhal a pomáhá s přípravou, bere je na campy, poradí, když je potřeba. 6 let práce. Takže za mě velké DÍKY Karlosi, za všechno, co si pro nás udělal a pevně věřím, že to ještě zdaleka není konec,“ podpořil svého kolegu.


O tom, že to není konec promluvil i samotný Vémola. „Já nedovolím, aby se mi zbortil sen pro jeden úder. Stanu se teď Attilovou noční můrou. Půjdu tvrdě za Palem, Ondrou (promotéři Oktagon MMA) a Attilou pro svůj rematch,“ nechal se slyšet po zápase. Českého Terminátora tak pravděpodobně v kleci ještě uvidíme a opět to bude velká show.

 

hp TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Katalánska (závod Moto2)

   13:05 14:45
   14:45

   MotoGP - VC Katalánska (závod MotoGP)

   16:00

   Florbal: SPV - TPS

   18:00

   GCF 62 - Cage Fight Olomouc

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Girondins Bordeaux - OGC Nice

   12:55 14:55
   14:55

   Fotbal: AS Monaco - Racing Strasbourg

   16:55

   Fotbal: FC Lorient - Olympique Lyon

   18:55

   NBA: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets

   20:55

   Fotbal: Stade Reims - Paris Saint - Germain

   22:50

   Fotbal: Leicester City - Arsenal FC

Celý program