nhl to svět neviděl

Trapas St. Louis! Deník předčasně gratuloval, hráči ale prohráli

Hokejisté St. Louis Blues
Zdroj: Profimedia

O tom, že předčasně slavit se nevyplácí, by mohli v St. Louis po včerejšku vyprávět. Místní deník otiskl děkovný dopis prezidenta hokejového klubu, kde všem děkuje. Jenže hráči pak na domácím ledě podlehli Bostonu 1:5 a trapas byl na světě.

Předčasná zpráva o tom, že Blues vyhráli Stanley Cup se pochopitelně rychle rozšířila na internetu a St. Louis teď má z ostudy kabát.

"Vyhrát Stanley Cup představuje pro spoustu z vás splněný sen. Všichni si budeme pamatovat, kde jsme byli, co jsme dělali a jak jsme se cítili, když Blues přivezli domů pohár. Každý z nás bude mít knihu vzpomínek, kterou předá následujícím generacím," napsal Tom Stillman v prohlášení, které však mělo vyjít až v momentě, kdy hokejisté vyhrají rozhodující zápas.

Děkovný dopis prezidenta klubu, který unikl do světa předčasně:

 

 

"Jsme velmi hrdí na hráče, organizaci a fanoušky. Konečně si společně můžeme říct, že jsme pro St. Louis vyhráli pohár. Těším se s vámi na slavnostní průvod Market Street," dodal ještě.
 

Kdyby hráči bývali vyhráli a skutečně zvedli nad hlavu slavnou trofej, asi by si toho nikdo ani nevšiml, ale co čert nechtěl, Boston jasně vyhrál a rozhodovat se tak bude až v sedmém zápase. "Omlouváme se, že předčasně unikla tato informace a věříme, že se o tuto zprávu budeme moci s vámi všemi brzy podělit," uvedl děník na svém twitterovém účtu.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

   09:30

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   10:00

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

   13:25

   Nova Cup 2019 – Dolní Morava

   13:35

   Ultra Pirineu - Trailrunning

Celý Program