potupa pro brankáře

Trapas, střídáme, zavelel Zidane! Gólman Courtois šel ze hřiště v půli!

Thibaut Courtois v utkání s Bruggami

Real Madrid byl opět blízko potupy. V Lize mistrů o poločasové přestávce prohrával s belgickými Bruggami 0:2. A co velmi překvapilo, do druhé půle nenastoupil gólman Thibaut Courtois!

Bílý balet v poslední době strádá, a i když se pomaličku vyškrábal na čelo domácí La Ligy, stále jsou fanoušci nespokojení. Chybí jim přesvědčivý herní projev a možná i Cristiano Ronaldo.

V Lize mistrů je ale Real stále špatný. Ve dvou zápasech získal jediný bod, který navíc zachraňoval v závěru právě proti Bruggám.

První půle skončila 0:2 a do druhého dějství už nenastoupil Thibaut Courtois, který na rozdíl do angažmá v Chelsea, má hodně špatná čísla. A tak možná trenérovi Zidanovi došla trpělivost. Po příchodu gólmana Areoly už Real neinkasoval a nakonec stihl vyrovnat.

„S první půlí nejsem spokojený, dostali jsme směšné góly. Remíza je špatný výsledek, ale je potřeba se na věci dívat pozitivně,“ hodnotil Zidane zápas s Bruggami.

A střídání Courtoise? „Chyboval a nemohl pokračovat ve druhé půli,“ vysvětlil Zidane a dodal: „V prvním poločase můžeme vinit Thibauta, ale na hřišti jsme všichni a já první nesu zodpovědnost,“ dodal trenér Realu Madrid.

• NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

18:05 20:05