NFL Smutná zpráva

Tragická smrt v den Super Bowlu: Mladíka z NFL zabil opilý šílenec!

Edwin Jackson
Zdroj: Profimedia
Edwin Jackson
Téma:
NFL

Zatímco ve Philadelphii ještě teď bouřlivě oslavují historicky první vítězství tamních Eagles v Super Bowlu, tým z Indianapolis a nejen jeho fanoušci pláčou. V den finálového zápasu NFL totiž zemřel Edwin Jackson, talentovaný hráč Colts. Bylo mu jen 26 let. Život mu vzal opilý šílenec, který sedl do vozu (ani neměl řidičské oprávnění) a Jacksona stojícího na silnici sejmul.

Podle zámořských médií se tragický incident stal v neděli ve 4:00 ráno amerického času, tedy v den Super Bowlu. Edwin Jackson stál u silnice s řidičem Uberu, který ho měl odvézt zřejmě domů. Ke smůle obou mužů jel kolem jistý Alex Cabrera Gonsales. Tento sedmatřicetiletý pachatel byl opilý a ke všemu neměl ani řidičský průkaz. Přesto sedl za volant Fordu F-150 a způsobil celé neštěstí.

  

 

Alex Cabrera Gonsales po nehodě vystoupil z vozu a začal policistům prchat. Byl ale zanedlouho zadržen. Smrt talentovaného Edwina Jakcsona mnohé zasáhla. „Byl všemi milován. Všichni ho také respektovali a bude nám moc chybět,“ uvedli Colts v prohlášení na svém webu.

 

 

Edwin Jackson byl šestadvacetiletý hráč, který v NFL působil od roku 2015. Tehdy s ním podepsala smlouvu jako s nedraftovaným hráčem Atlanta, odkud ještě téhož roku přestoupil do Indianapolis Colts, kde hrál až do své smrti.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: Vancouver Canucks - Montreal Canadiens

   17:00 18:45
   18:45

   NHL News

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   Fotbal: Montpellier HSC - AS Monaco

   20:45

   Překvapení evropského fotbalu (2)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Basketbal: Keravnos - JDA Dijon

   17:00 18:35
   18:35

   Element (431)

   18:45

   Freeride Documentary - MISSION ANTARCTICA

   19:15

   NHL: Ottawa Senators - Winnipeg Jets

   21:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Nîmes Olympique

   22:45

   Basketbal: Bakken Bears - Iberostar Tenerife

Celý program